Hanazakari no Kimitachi e
Diğer İsimleri: Hana-Kimi: For You in Full Blossom, Senin İçin Dolu Çiçek Açtım
Yılı: 1997
Cilt Sayısı: 23
Bölüm Sayısı: 144
Mangaka: Nanjo Hisaya
Yayınlayan: Hakusensha

Kaliforniya'da yaşayan Ashiya Mizuki, Japonya'ya gelir. Buraya gelmesinin sebebi ise çok sevdiği, umut vaadeden yüksek atlama atleti Sano Izumi'nin bir gün onu bir olayda kurtardığı sırada yaralanması ve bu olaydan sonra sporu bırakmasının vicdan azabıdır. Japonya'ya onu yeniden spora başlatabilmek ve muhteşem gülümseyişini ona geri kazandırmak için gelmiştir ve bunun içinde Sano'nun okuduğu okula kaydolur. Ancak sorun şudur ki, Sano sadece erkeklerin okuduğu bir okulda okuyordur. Buna rağmen kendini bir erkek gibi gösterir ve okula başlar. Hatta Sano ile aynı yatak odasını paylaşır. Kız olduğunu kimse farketmez, okulun gay doktoru dışında...
Mizuki bu okulun diğerlerinden daha tuhaf olduğunu zamanla farkeder. Okulda üç tane yurt bulunuyordur ve Mizuki ile Sano'nun yurdu her telden çalan kişilerin bulunduğu bir yerdir. Diğer yurtlar ise tiyatro ve dövüş sanatları sevenler olarak ikiye ayrılır. Mizuki bu kadar karmaşanın içinde sevdiği adama yeniden sporu sevdirmeyi çalışmak için elinden geleni yapar.

Sonraki
Sonraki Konu:
Kimi ni Todoke

Yapılan Yorumlar

reyyan
reyyan16 Haziran 2007

Mangayı hiç okumadım ama draması süper olmuş.Oyuncular Ella, Wu Zun ve Jiro.Hepsi harika oynamış.Gay doktorun da hakkını vermek gerek.Ellanın mmikleri çok tatlı.Çok sevildiği için ikincisi yapılan dramalardan.SAbırsızlıkla bekliyoruz.

ninja_x
ninja_x28 Ağustos 2007

Önce mangasını okuyup şunun animesi vs var mı diye yanlışlıkla hana yori dangoyu seyretmiştim. Neyseki dramasını yeni yapmaya başlamışlar. Drama da manga kadar sürükleyici.Hatta belki de, drama daha bile güzel diyebilir miyim?!! yok diyemem:)))ikisi de ayrı güzel.Her neyse..."Nakatsu adamımsın!!!!!! "demek istiyorum izninizle hihihi

Cornelian
Cornelian13 Eylül 2008

Gerçekten çok çok güzel bir manga...en sewdiğim 3 manga zaten goong,hana yori dango ve bu..Çizimleri gerçekten çok güzeldi..Bende en çok nakatsu yu sewiyodum:)

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu