Junjo Romantica
Yılı: 2003
Mangaka: Nakamura Shungiku
Yayınlayan: Kadokawa Shoten

Junjo Romantica'nın içerisinde kendi hikayesi ile birlikte birbirleriyle bağlantılı ama ayrı 2 hikaye daha işlenmektedir bunlardan biri Junjou Egoist diğeri ise Junjou Terroristtir.

Junjo Romantica: Misaki üniversiteye yeni başlamıştır abisi Takahirosu özel ders vermesi ve onun evinde kalması için Usami'yi ayarlar.Misaki, Usami Akihiko'nun evine gittiğinde çok utanır çünkü Usami çok zengindir ve Misakide bir o kadar yoksul bir öğrencidir. Misaki Usami'nin evin içine girdiğinde Usamiyi uyur bulur ve vakit geçirmek için Usami'nin yazdığı kitaplardan birini alır.Aldığı kitap bir erkek aşkını konu almaktadır.Misaki,kitabı göz gedirdikten sonra çok şaşırır çünkü Usami bu kitapta Misaki'nin erkek kardeşindenbahsetmektedir..

Junjo Egoist:Hiroki,çocukluk arkadaşı için(Usami, Junjo Romantica'da yazar) karşılıksız sevgi beslemektedir.Ama daha sonra ortaokuldan beri onu seven Nowaki ile inşli çıkışlı ilişkileri konu alınır.


Önceki
Önceki Konu:
Irokoi
Sonraki
Sonraki Konu:
Kimi no Na wa Star

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: