Jyu Oh Sei
Yılı: 1994
Cilt Sayısı: 5
Bölüm Sayısı: 16
Mangaka: Natsumi Itsuki
Yayınlayan: Hakusensha, Tokyopop

Anne ve babaları öldürülen ikiz kardeşler Thor ve Rai, hapishane olarak kullanılan bir gezegen olan Kimera'ya gönderilmişlerdir. Burada onları bekleyen şey, insan yiyen bitkilerle dolu bir gezegen ve ten rengine göre ayrılan 4 farklı koloniden oluşan bir toplumdur. Acaba kardeşler bu acımasız koşullar altında hayatta kalabilecekler midir?!

Önceki
Önceki Konu:
Ayatsuri Sakon
Sonraki
Sonraki Konu:
Kagen no Tsuki

Yapılan Yorumlar

unique_one
unique_one15 Temmuz 2007

Thor ve Rai,Dünyadan 150 ışık yılı uzaklıktaki Vulkan federasyon devletinin Yuno uzay kolonisinde yetiştirilen ikizlerdir.Aileleri korkunç bir şekilde öldürülür ve federasyon ordusu tarafından Ju Oh Sei’ye ‘hayvanlar gezegenine’ gönderilir.Asıl adı Chimera olan Ju Oh Sei sadece en zalim ‘hayvanların’ hayatta kalabildiği ,zalim suçlular için bir hapis gezegenidir.
Gezegende dört tane topluluk vardır, Blanc Ring, Sun Ring, Nights Ring, ve Ocle Ring. Birbirinden ten renginden ayrılırlar.
Ju Oh, Hayvanların kralı, her topluluktan seçilen üst düzey köpektir ve onlar Chimera’yı kral olarak yönetirler.Ailesinin ölümünün öcünü almak ve bu olayın arkasındaki gerçeği keşfetmek için Thor, Ju Oh’un yerine göz diker.

unique_one
unique_one15 Temmuz 2007

gönderdiğim kısa bi özet.çevirilerde ve sitenin hazırlanmasında yardımım dokunursa sevinirim.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: