Kami nomi zo Shiru Sekai
Diğer İsimleri: The World God Only Knows
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: manglobe

Keima Katsuragi, oyun dünyasındaki bütün kızları tavlama konusunda uzmanlaşmış biridir. Tavlama Tanrısı olarak kendisini lanse etmiş ve bununla birlikte oyun dünyasından birçok "nasıl tavlanır?" mesajı almıştır. Bir gün yine bu mesajlarına bakarken bir düello mesajı alır ve onu kabul eder. Kabul etmesiyle birlikte gökyüzünden bir kız gelir ve ona şeytanla anlaşma yaptığını söyler. Keima işin aslını öğrendiğinde ise işler değişir.

Gökyüzünden gelen kız yani Elsie de Lute Irma bir shinigamidir ve cehennemden kaçan ruhları yakalamaktır işi. Yalnız bunu tek başına yapamayacağı için Keima'nın yardımcısı olur. Keima'nın görevi ise kaçan ruhları saklandıkları yerden yani kızların kalbinden söküp atmaktır. Bunun içinde kızların kalplerini tamamen doldurabilecek olan şeyi, yani "aşkı" kullanacaktır.

Keima, oyun dünyasından başka hiçbir kızla ilişkisi olamayacağını söyleyerek bu anlaşmayı reddeder, ancak anlaşmayı kabul ettiğinden itibaren boynuna bir tasma yerleşmiştir ve bu işten vazgeçtiği anda tasma boynunu kesecektir. Ve bu yanlış anlama sonucunda Elsie'nin de boynundaki tasma aynı işlevi görecektir. Keima ister istemez bunu kabul eder... Onu teselli eden tek şey ise ruhlar çıktıktan sonra kalbi çalınan kızın hatıraları silinmesidir. Bu sırada Elsie ise Keima'ya yakın olmak için onun okuluna yazılır. Ve Keima'nın 2D dünyasından 3D dünyasına geçişi böylece başlamış olur...
Bölümler:

1. FLAG.1.0 Love makes the World go round
2.
A) FLAG.2.0 Demon of a Sister
B) FLAG.2.5 Baby, You're a Rich Girl
3.
A) FLAG 3.0 Drive My Car
B) FLAG 3.5 I Don't Want To Spoil The Party
4. FLAG 4.0 On A Crusade
5. FLAG 5.0 IDOL BOMB!!
6. FLAG 6.0 I'm Ordinary?
7. FLAG 7.0 Shining Star
8. FLAG 8.0 8 Coupling with with with with
9. FLAG 9.0 Inside And Outside The Big Wall
10. FLAG 10.0 Inside Of Me......
11. FLAG.11.0 The Last Day
12. FLAG 12.0 More Than a God, Less Than A Human

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: