Kimagure Orange Road - OVA
Yılı: 1989
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 8
Yapımcılar: Studio Pierrot

Kimagure Orange Road serisinin devamı niteliğinde olan bu ova serisinde aşk üçgeninin içinde gelişen farklı hikâyeler anlatılmaktadır.

İlk hikâyede Kyosuke ve arkadaşları Kyosuke'nin büyükbabalarının evlerine giderler ve orada anlatılan bir hikâyenin asıl kahramanlarıyla tanışırlar. İkinci hikâyede Madoka'nın ailesinin konserleri için gelen Madoka ve arkadaşları büyük bir yanlış anlaşılmanın içine düşerler. Diğer hikâyede Kyosuke'nin sıradan bir düşü farklı da olsa gerçeğe dönüşür ve hem balık hem de kedi olmanın avantajını yaşar. Dördüncü hikâyede kuzeni Akane'nin gelip ortalığı karıştırması anlatılır. Beş ve altı da ise çok ünlü bir yıldız ile çarpışması sonucunda bedenlerinin yer değişmesi ve yıldız olmak hakkında geçer. Yedinci de kuzeni Akane'nin Kyosuke'yi kendisine erkek arkadaş olarak göstermesi konu edinir. Ve son bölümde ise Madoka'nın babasını yanlış anlamasıyla Kyosuke'nin evine gitmesi anlatılır.Bölümler:

1. White Lovers
2. Hawaiian Suspense
3. I was a Cat; I was a Fish
4. Hurricane! Akane the Shape-changing Girl
5. Stage of Love=Heart on Fire! (Spring is for Idols)
6. Stage of Love=Heart on Fire! (Birth of a Star)
7. An Unexpected Situation
8. Message in Rouge

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: