Lady Georgie
Yılı: 1983
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 45
Yapımcılar: TMS Entertainment

Georgie'yi bebekken Eric Borman tarafından bulunur çifçi olan Eric'in karısı bu kız bebeğe bakmak istemez Abel ve Arthur adında iki erkek çocuğu da vardır. Sonra bu kimsesiz bebeği istemeye istemeye kabul eder fakat Georgie'ye hep kötü davranır. Georgie büyüdükçe üvey abileri ona aşık olur ve kendileirnin kardeşi olmadığını bilirler ama Georgie bundan habersizdir. Georgie terzicilik yapar bir gün bir yarışmada erkek kılığına girer ve ödülü zengin ve ünlü bir ailenin kızını öpmektir, kız olduğu anlaşılınca Georgie'yi kızın nişanlısı Dowell Gray öper böylelikle aralarında bir aşk başlar. Georgie üvey annesinin onu evlat edildiğini ve ailesinin suçlu olduğunu söyleyince Georgie çok üzülür ve evden kaçar, Georgie ailesini bulmak ister ve küçüklükten bu yana kadar taktığı bilezik ona yol gösterecektir. Kardeşleride onu aramaya başlarlar ve hepsi ayrı bir maceraya atılırlar. Georgie'yi zorlu bir hayat beklemektedir.

Abel
Son derece kabadayı bir kişiliği ve kavgacı bir tipi vardır. Arthur'un tam zıttıdır. Fakat ikisi çok iyi anlaşırlar. Georgie'yi ise kardeş gibi sevmesinden öte ona içten içe, yavaş yavaş aşık olur. Bunu farkedince ona ters davranmaya kalkar ama çok geçmeden bundan vazgeçer. Cesur bir kişiliği vardır ve sevgisini içinde tutamayacak kadar da dışa dönüktür.

Arthur
Abisi gibi oda gitgide Georgie'ye aşık olur fakat bunu son derece kalbinin derinliklerine gömmeyi tercih eder. Kibar, sevecen ve sağ duyulu birisidir. Mecbur kalmadığı sürece asla kavga etmemektedir. Kardeşini büyük içtenlikle abisi dahil korumaya çalışır.

Georgie
Herzaman iyi huylu ve annesinin bütün dediklerini yapmaya, onu örnek almaya çalışır. Kendisi annesi tarafından sevilmediğini düşünse de bunu kendisinin iyiliği için yaptığını düşünür. Olumlu, güleryüzlü ve sevecen olduğu kadar cesur bir yüreği vardır. Karşılaştığı sarışın bir çocuğa da ilk görüşte aşık olmaya başlar.Bölüm Listesi:

01. bileziğin sırrı,
02. babacığı söz verdi,
03. Lezard'ın adası,
04. babacığım bizle kal
05. onlar çiftliği satacaklar mı?
06. çocukların rüyası,
07. bilezik kayboluyor
08. Kız kardeş Katie
09. Başka Abel
10. İyi ki doğdun anne.
11. beklenilmeyen bir ziyaret,
12. Georgie'nin yeni odası,
13. Abel kıskanır.
14. kurtlar
15. haşarat bettie,
16. doğum günü yemeği,
17. Kim bir gelin bulur,
18. centilmen,
19. Georgie terzi olur,
20. Abel uzaklara gidiyor,
21. mavi gökyüzü
22. Abel geri geldi
23. demiryolu
24. ilk öpücük,
25. sır ortaya çıktı
26. fırtınanın bir gecesi,
27. Georgie'nin üzüntüsü,
28. zalim bir ikilem,
29. Georgie'nin kararı,
30. annenin ölümü,
31. İngiltere kuleleri,
32. Üç gemi,
33. korkunç Piege,
34. birleşme,
35. rüyaya doğru
36. perde,
37. Abel'in kararı,
38. Dük'ün tehditleri,
39. Debutants'ın topu,
40. korku,
41. Georgie bileziği satar
42. Fedakarlık,
43. Hoşçakal Laurent,
44. Baba
45. Karabasanın sonu

Yapılan Yorumlar

jin_paci
jin_paci03 Şubat 2008

1996 yılında izlemiştim trtveya show tv veriyordu sanırım bu animeyi elinde olan kişilere soruyorum satmak istiyen varmı? Tamamını izliyememiştim sürükleyici bir konusu vardı gerikalan bölümlerini izlemek isitiyorum satmak istiyen varsa pm atabilirler bana ingilizce veya türkçe farketmez

esraarte
esraarte22 Aralık 2010

ya nasi izlicem bunu izlemedmki yorum yapim

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: