Love 911 - Anime Manga Türkiye
Love 911
Diğer İsimleri: Banchangggyo, Band Aid
Yılı: 2012
Türü: Film
Bölüm Süresi: 120 dakika

Mi-Soo oldukça enerjik bir doktordur. Ancak onun bu hali bakmaması gereken bir hastaya bakması ve hasta yakını olan adamın onu dövdüğünü farzederek başka bir hastalığını düşünmemesinden dolayı kadını eve göndermesine yol açar. Hasta kadın yolda bayılır ve itfaiyeciler onu kurtarır, Tedavi altına alınan kadının durumu kritiktir ve hasta yakını olan adam bu duruma oldukça sinirlenmiştir, çünkü Mi-Soo'ya kadının başka bir sorunu olabileceğini söylediği halde Mi-Soo bunu göz ardı etmiştir. Adam sinirle Mi-Soo'nun yanına hastaneye gider. İtfaiye
görevlisi Kang-Il'se mecburen adamı takip eder. Adam kızgınlıkla Kang-Il'e vurur, ancak Kang-Il onu sakinleştirir.

Bütün bu olaylardan sonra Mi-Soo'nun doktorluk lisansı elinden alınması söz konusudur. Mi-Soo ise bunun olmaması için neler yapılabileceğini düşünürken, Kang-Il'in adam tarafından dövülmesi üzerine Kang-Il'in adama dava açmasıyla lisansını kaybetmeyebileceğini öğrenir. Ve Mi-Soo bunun için Kang-Il'in peşine düşer. Ancak Kang-Il bunu yapamayacağını söyleyerek onu başından savar. Mi-Soo ise son kozunu oynayarak onu kendine aşık etmeye çalışır.

Önceki
Önceki Konu:
Aku No Hana
Sonraki
Sonraki Konu:
Kotonoha no Niwa

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: