Loveless
Diğer İsimleri: LOVELESS, Sevgisiz
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Bandai, Bandai Visual, Frontier Works, J.C.STAFF, Kouga Yun, MOVIC, TV Asahi

12 yaşında olan Aoyagi Ritsuka okulda 6. senesidir başka bir okula transfer olmuştur. Abisini kaybettiğinden buyana çok yanlızdır. Okula ilk gittiğinde bir kız ondan hoşlanmaktadır ayrıca 3 kız tarafındanda bu kız kullanılmaktadır. Ritsuka kimseyle arkadaş olmak istemez yanlız takılmayı tercih eder. Birgün okuldan çıkarken yanına Soubi adlı yetişkin bir genç gelir ve ona abisi Seimei'yi tanıdığını söyler. Onunla beraber konuşurlar ve fotoğraf çektirirler. Ritsuka fotoğraflara bakarken daha sonra biranda onu öpmeye başlar ve onu sevdiğini söyler Ritsuka olanlara çok şaşırmış ve inanmakta güçlük çekmektedir. Ritsuka'ya onu hep koruyacağını ve herşeyi yapacağını onun için savaşacağını söyler. O sırada 2 tane kişi ortaya çıkar. Loveless için geldiğini söyler. Loveless Ritsuka'nın gerçek adıdır. Beloved ise onun abisinin adıdır. Ritsuka yavaş yavaş geçmişi, aslen ne olduğunu anlamaya başlar. Soubi önceden Beloved'in savaşçısıdır şimdi ise Ritsuka'nın savaşçısı olmuştur.
O sırada gelen 2 kişiyle Soubi savaşmaya başlar. İki kişi güçlerini birleştirirler. Ama daha sonra Soubi Ritsukayı alarak kaçar. 2 kişi Loveless'i öldürmek için görevlendirilmiştir.
Bundan sonra Soubi Ritsukayı koruyan "Savaşçı" Ritsuka ise öldürülmek istenen "Kurban" olmuştur.

Ritsuka Aoyagi


12 yaşında olan Ritsuka iki sene önce son derece populer ve iyi dereceler alan bir öğrencidir ama birden bire bu kişiliğinden sıyrılıp tam tersi bir hale gelmiştir insanlardan uzak ve insanları sevmeyen.Bu ani değişikliğin nedeni bilinmemektedir bunun neden kaynaklandığını öğrenmek için düzenli olarak terapilere gitmesine rağmenyeni bir okula transfer edilir.Gerçek ismi Loveless(sevgisiz)'dir

Soubi Agatsuma


20 yaşında olan Soubi güzel sanatlar fakültesinde okumaktadır.Ayrıca Seven Moon akedemisinde (dövüşçüler okulu)Ritsu Minami'nin eski öğrencisidir.Seimei öldükten sonra onun kardeşi olan Ritsuka ile tanışıp onun dövüşçüsü olduğunu söyler.Gerçek ismi Beloved(sevgili)'dir

Seimei Aoyagi


17 yaşında Ritsuka'nın abisidir esrarengiz şekilde ölmüştür hiçkimse nasıl öldüğünü bilmiyor.Onunda gerçek ismi Beloveddir.

Yuiko Hawatari


12 yaşında Ritsuka'nın sınıf arkadaşıdır ilk gördüğü andan itibaren Ritsuka'dan hoşlanır.Ritsuka'nın gönülsüzlüğüne ve uzak davranmasına rağmen Yuiko bu duvarı saflığı ile yıkar ve Ritsuka ile yakın arkadaş olurlar.

Hitomi Shinonome


23 yaşında Ritsuka ve Yuiko'nun sınıf öğretmenidir.Ritsuka'da bu değişikliğinden haberi vardır ve Ritsuka için son derece endişelidir.Suobi'den hoşlanmaktadır çocuksu bir ruha sahiptir.

Yayoi


12 yaşındadır Ritsuka ve Yuiko'nun sınıf arkadaşıdır.İçten iöe Yuikoyu sevmektedir.Yuiko'nun Ritsukaya karşı yakınlığını kıskanmaktadır.Yuiko'ya her ne kadar çıkma teklifi etmek istesede Yuiko'nun onu kısa olduğu için reddeceği düşüncesindedir.

Kaidou Chiou (Kio)


Soubi'nin fakülteden arkadaşıdır.Birlikte japon resim dersi alırlar.Seimei'yi tanımaktadır ve Ritsuka ile Soubi arsındaki aınlaşmadan büyük bir rahatsızlık duyar.

Dr Shouko


Ritsuka'nın Psikoloğudur.Ritsuka'nın en çok açıldığı ve dinlediği kişidir.Ritsukayı daha iyi anlamak için hep 10 yaş daha genş olmayı istemektedir.

Ritsu Principal


Soubi'nin eski öğretmenidir ve Seven Moons'un lideridir..Duygusuz bir kişiliğe sahiptir.Hobi olarak kelebekleri toplayıp koleksiyon yapar.

Nagisa-sensei


Bencil ve kibirli birisidir.Böbürlenmeyi sever.Ritsu sensei tarafından dikkat edilmek ister.Breathless Takımı

Midori


Breathless Takımının Sacrificesıdır(kurban).Lovelessi (Ritsuka) öldürmek için yollanmıştır.Normalde sevecen bir kişiliğe sahiptir ve sıcak birisidir.Midori tuhaf içecekleri içmeyi sever.

Ai


Breathless Takımının fightersıdır(savaşçı)Son derece güçlüdür.Ritsukayı öldürmeyi dener.Midorinin garip içecek zevkindende hoşnutsuzdur.

Sleepless Takımı

Ginka


Sleepless Takımının Sacrificesidir.Alışverişe çıkmayı çok sever inatçı bir kişiliğe sahiptir hedeflediği şeyleri elde etmek gibi,Kinka'nın yeteneğine çok güvenir.

Kinka


Sleepless Takımının fightersıdır.Ginka ile beraber Ritsuka'ya Ritsu senseiden önemli bir mektubu ulaştırmak için görevlendirilmişlerdir.

Zero Takımı (Erkek)

Youji


Zero Takımının sacrificesidir.Herşeye oyun gözüyle bakıp davranmayı çok sever.Küçük bir oyuncak ayıyı elinden düşürmez rakibine karşı son derece acımasızdır.

Natsuo


Zero Takımının fightersıdır.Biraz çocuksudur oda rakşbşne karşı acımasızdır.Dövüşten sonra Soubiye yaptıklarına karşın yinede Soubi onları benimser.

Zero Takımı (Bayan)

Yamato Nakano


Zero Takımının sacrificesıdır.Kouya'ya karşı derin bir bağı vardır.Kouya ile aynı ismi paylaşmayı kendisinin kaderi olduğunu ve sonsıza dek onunla olacağına inanır.

Kouya Sakagami


Zero Takımının fightersıdır.Mükemmel bir savaşçıdır,gururlu görünmektedir.Ritsuka ile Soubi'nin ilişkisinden rahatsızlık duymaktadır ve onunda Yamato'ya karşı derin bir bağı vardır.

Animenin ilk yarısını izlemek için tıklayın

Bölüm Listesi:

1.Breathless
2.Memoryless
3.Bondless
4.Friendless
5.Sleepless
6.Painless
7.Tearless
8.Trustless
9.Skinless
10.Nameless
11.Warless
12.Endless

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: