Lucky Seven
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11

Drama esrarengiz olayları çözmek için birlikte çalışan yedi dedektiften oluşan bir grup etrafında dönmektedir. Matsumoto Jun [Tokita Shuntaro] isimli işte henüz acemi olan bir karakteri canlandırmaktadır.
Eita ve Oizumi de ekibin bir parçasıdır. Ekip 4 erkek ve 3 kadından oluşur.

'Lucky Seven: Tokyo Kitashinagawa'da özel bir dedektiflik bürosunda birlikte çalışan 7 dedektifin hikâyesini anlatıyor. Dedektiflerin hiçbiri birbiriyle anlaşamaz ve sürekli bir çatışma, kavga halindedir. Ama zorlu olaylar karşısında çabucak toplanır ve olayları çözerler. Dedektiflerin bazıları müşterilerine çabuk bağlanır ve onlarla duygusal bir ilişki kurarlar. Bazıları ise çok soğukkanlı ve çalışkandırlar.

Tokita Shuntaro *Matsumoto Jun* bir olay sonucu Tokyo Kita Shinagawa'da küçük bir dedektiflik firmasında dedektif olur. Bir dedektif mantıklı olmalıdır, ama Shuntaro müşterilerine ve soruşturma hedeflerine çok duygusal olarak yaklaşır bu da başına büyük belalara yol açar.
Buna karşılık soğukkanlı Nitta Teru (Eita) aynı ajansta çalışmaktadır, Shuntaro'nun kullandığı yöntemdeki adımlardan etkilenmez ve ikisi arasında her zaman anlaşmazlık vardır.
Asahi Junpei (Oizumi Yo) üst düzey bir dedektiftir. Kendini diğerlerinin abisi olarak görmekte ve bu ikisi arasında bir tampon görevi görmektedir.
Bu ajans ilk olarak küçük davalara bakan yedi kişi ile çalışmaya başlamıştır, ancak onlar kısa sürede büyük davalarla ün kazanmıştır.

Sonraki
Sonraki Konu:
Gizli Bahçe

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: