Megane na Kanojo
Yılı: 2010
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 4
Bölüm Süresi: 13 dakika
Yapımcılar: AIC

4 gözlüklü kızın birbirinden bağımsız hikâyeleri anlatılıyor. Bu kızların biri ünlü bir yıldız iken diğerleri sıradan kişiler.


İlk hikâyede çocuğun biri edebiyat kulübüne tesadüfen girer ve başkanı görür görmez aşık olur, ama başkanın gözlüklerinden nefret etmektedir.

İkinci hikâyede kız ünlü biridir ve oğlan ise bir kafede garsondur. Kız tanınmamak için kılık değiştirmiş ve gözlük takmıştır. Garsonun, kızı sıradan biri sanması sonucu ona çıkma teklif etmesi ile işler karışır.

Üçüncü hikâyede iki karakter de üniversite öğrencisi, ikiside birbirinden utangaç. Kız, uzun bir çıkma döneminden sonra tek taraflı aşkının devam ettiğini düşünürken bunun aslında böyle olmadığını yavaşça anlar.

Dördüncü ve son hikâye ise; çocukluk yıllarından tanışan iki lise öğrencisi söz konusu. Oğlan hep kıza çocukken takıldığı için kızda bu duruma alınıyormuş. Kız karakter çocukken içine kapanık, heyecandan 2 sözü bir araya getiremeyen utangaç bir karakter olduğu için oğlan takılıyormuş kıza. Ama kız liseye başladığından beri değişmiştir.

Sonraki
Sonraki Konu:
Kyoukai no Kanata

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: