Michiko to Hatchin
Diğer İsimleri: Michiko e Hatchin
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 22
Yapımcılar: manglobe

Hatchin evlatlık verildiği bir ailenin yanında yaşayan (daha doğrusu yaşamaya çalışan) uysal bir kız çocuğudur, fakat ailesindeki insanlar ona pek iyi davranmamaktadırlar.
Ailesinin Hatchin'in bakımını üstlenmelerinin tek nedeni devletten aldıkları bakım masraflarıdır.
Michiko Malandro ise hikayemize bir hapisten kaçış sahnesi ile girmektedir, hapisten kaçma sebebide Hatchin'in kendisinden başkası değildir. SEXY DİVA olarak adlandırılan Michiko hapiste bulunmasına neden olan ve geçmişleri bulunan dedektiften (Atsuko) Hatchin'in resmini görür ve onu bulmaya , bunun içinde hapisten kaçmaya karar verir.Michiko , Hatchin'i kendisine kötü davranan üvey ailesinden alarak babasına (Hiroshi) ulaştırmaya karar vermiştir, başlarda buna inanmayan Hatchin'i Michiko kendisinde de aynısının bulunduğu göbeğindeki dövmeyle (L.B.D.D) inandırır ve ikili Hatchin'in babasını bulmak için aksiyon, duygu ve komedi dolu bir maceraya başlarlar. Macera genel olarak Güney Amerika'da geçmekte özelliklede Brezilya havasını hissedeceksiniz.

Hikayenin ilk bölümünden itibaren kendine özgü havasını özelliklede Michiko'nun ne kadar hırçın bir karakter olduğunu göreceksinizdir, ben onu bir açıdan Black Lagoon'dan Revy'e benzettim.

Açılış müziklerinide oldukça eğlenceli buldum, animeleri ardarda izleyen biriyseniz ve benim gibi açılış müziklerini dinlemeden geçiyorsanız Michiko To Hatchin'de buna bir son verebilirsiniz zira açılış müziği dilinize dolanacak kadar kaliteli.


Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Sayo YAMAMOTO
Senaryo: Takashi UJITA
Müzik: Shinichiro WATANABE

Yapılan Yorumlar

Kirika
Kirika08 Nisan 2009

Çok tatlı ve akıllı, gerekirse de cesur bir küçük bir kız Hatchin. Michiko da hırçın ve vurdumduymaz olsa da Hatchin için umursamamazlık yapamıyor. Değişik ve konusu güzel bir anime açıkçası. Artık izleyecem bakalım.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: