Muteki Kanban Musume
Diğer İsimleri: Noodle Fighter Miki
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Geneon Entertainment, Telecom Animation Film, Toshiba Entertainment, Yomiko Advertising, Yomiuri TV

Onumari Lokantasında annesine yardımcı olması için çalışan Miki hergün annesinden dayak yemesi buda yetmezmiş gibi iki rakibi olan Megumi ve Kankuro ile birlikte dövüşür ve bu olayların doğrultusunda fazlasıyla aksiyon bazlı bir komedi ile oldukça gülebileceğiniz bir seridir.

Onimaru Miki: Son derece fiziksel olarak güçlü, dayanıklı, yenilmez ve dürüsttür. Kimse onu yenemiyorda olsa ona meydan okuyanlar fazlasıyla vardır. Özellikle Megumi ve Kankuro.

Kannazuki Megumi: Şiş atmada büyük bir yeteneğe sahip olan ve özellikle Miki için bu yeteneğini kullanan birisidir. Miki ile kendisi çocukluktan daha tanırşır ve bir o kadar da sinir olurlar birbirlerine. Megumi'nin özelliği Miki'nin tam tersidir. Hilebaz, biraz korkak ve çıtkırıldımdır.

Nishiyama Kankuro: Kendisini, Miki'ye her fırsatta meydan okumaya adayan birisidir. Oldukça güçlü olmasına rağmen Miki'yi bir türlü yenemez. Miki'ye meydan okumanın en büyük sebebi ise adını hatırlamasını sağlamaktır.

Toshiyuki: Miki'nin sipariş için gittiği bir evin bahçesinde karşılasan; kendisi gibi saldırgan, korkusuz, gözüpek ve rakip tanımayan bu köpeği en büyük rakip olarak gördüğü yegane canlıdır. Ayrıca Wakana adlı küçük bir kızın köpeğidir. Sahibine karakter olarak tam zıttıdır.Yapılan Yorumlar

Kirika
Kirika28 Haziran 2009

TR Altyazılı olarak izlediğim ilk komedi animesi idi ve gerçekten insanın karnına ağrılar giriyor gülmekten. Çok hoşuma gitti ama çok kısa idi bölümler. Zaten konu anlatımı yarım imiş gibi bitti ve düşündüğümde doğru imiş. Çünkü mangası çok daha fazla geniş ve bir çok şeyi de işliyor. İnsanların günlük yaşamlarındaki olayları, özellikle Miki'nin etrafında geçen komik ve aksiyon dolu yaşamını anlatıyor.

Narowi
Narowi21 Mayıs 2011

çok komik bir seri mutlka izleyin :D

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: