Natsuki Crisis
Yılı: 1994
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: KingRecords, MADHOUSE, Shueisha

Natsuki kendi okulunda en iyi dövüşebilen bir kızdır. Hem güzel ve neşeli hem de onun çekiciliği birçok insanı büyüler. Birçok erkek onu etkilemeyi çalışır ama onu etkileyen tek karatedir. Birçok cani onunla karşı karşıya savaşır o da karate ustalıklarını göstererek dövüşür. Seri devam ederken karşısına ona rakip acımasız sert biri olan Akira isimli biri çıkar ve o andan itibaren Natsuki, Aikido ve Judo teknikleri öğrenir usatsından. Özel Ki enerjisini 2 kat dahada artırır. Natsuki'nin N.G bombardımanı gibi insanları uçuran çok fazla sert, güçlü darbeleri olmasa bile kendi tekniğini ustası sayesinden keşfederek özel bir vuruşu vardır. Bu vuruşun adı da Natsuki Special'dır.

İlk bölümde okuluna gelen Takaoka Rina'nın gelmesi ile onunla arkadaş olurken Rina'nın düşmanları rahat bırakmaksızın sonunda Natsuki, Rina ile bir düello yapmak zorunda kalır.

İkinci bölümde ise en acımasız ve güçlü rakibi Akira isimli kadın çıkagelir. İlk dövüşlerinde Natsuki onu yenemez fakat ustasının ona öğrettiği bazı hareketler sonucunda Ki enerjisini 2 kata çıkarır ve artık Akira ile tekrar dövüşmeye hazır hale gelir.
Her 2 Ova'da 29 dakikadır.

Önceki
Önceki Konu:
Immoral

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu