Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 10
Yapımcılar: NTV

Shuji Kiritani(Kamenashi Kazuya), okulun en popüler çocuklarından biridir. Ancak popülerliği bir görev olarak algılar, okuldaki bütün öğrenciler ona küçük çocuklar gibi gelmektedir. Yaptığı her şey, hatta sevgilisine olan davranışları bile sadece göstermeliktir. Ancak sözünün eri ve zeki biridir. Hergün okula giderken bir ağaca dokunup rahatladığını hisseder. Ancak bir gün, ağaca dokunmak için inşaat bariyerini aştıktan sonra ağacın taşındığını görür. Orada garip bir kızla karşılaşır. Kız aşırı derecede bakımsız, hatta adeta korkunçtur. Yüzünü garip bir şekle sokar, o güldüğünü zanneder ancak Shuji korkup kaçmıştır.
Ertesi gün, okula nakil bir öğrenci geleceği duyurulur. Bu öğrenci bir kızdır, şimdiden tüm okula mükemmel bir güzelliği olduğu dedikodusu yayılmıştır. Ancak sınıfa giren kız, Nobuka Kotoni(Horikita Maki), bakımsız, kendine güvensiz ve sessiz bir kızdır. Shuji'yi şaşırtansa, bu kız geçen gün karşılaştığı kızdır! Sınıftaki herkes onu ezse de, Akira Kusano(Yamashita Tomohisa) onu sevmiştir. Gerçi onun da okulda pek popüler olduğu söylenemez, hatta çoğu kişi tarafından rahatsız edici bulunmaktadır ancak kendine olan güveni yerindedir ve halinden memnundur. Nobuko'yu birkaç kez dövülmekten kurtarmıştır. Shuji de aynı şekilde Nobuko'ya bu şekilde davranılmasına üzülmektedir. Ancak bu saatten sonra Nobuko'nun diğerleri tarafından kabul görülmesi ve sevilmesi çok zordur. Ancak popüler olmanın tüm inceliklerini bilen Shuji, eğer isterse Nobuko'yu tüm bunlardan kurtarabileceğini söyler. Ona yardımcı olmak isteyen Akira, tüm maddi ve manevi desteği karşılayacağını söyler, Nobuko da hayatı boyunca ezilerek yaşamak istememektedir. Hep beraber Nobuko'yu popülerleştirme operasyonuna başlarlar, gizli isimleriyse Nobuto wo Produce'dur. Nobuka'nın Nobuta adını beğenmesinin sebebi Japonca'da buta'nın domuz anlamına gelmesidir. Nobuko'nun değiştirilme süresinde Akira ya da Shuji'ye asla karşı gelmemesi gerekmektedir.
Hep beraber çatı katında eğlenen bu üç kişi, birbirlerini tanıdıkça daha çok sevecektir. Shuji gerçek arkadaşlığın, Akira aşkın, Nobukoysa güvenin anlamını öğrenecek ve birbirlerine çok daha fazla bağlanacaklardır...

Yapılan Yorumlar

from kiruna
from kiruna13 Ocak 2014

harika, muhteşem, inanılmaz vs vs bir dizi...herkesin izlemesi gerekiyor bence!

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: