Noein - Mou Hitori no Kimi e
Diğer İsimleri: Noein ~Toward Another You~
Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 24
Yapımcılar: Lantis, Media Works, Satelight, Toshiba Entertainment, View Works

On beş yıl sonra , yüksek düzey bilimsel güç tarafından bir savaş meydana gelir. Lacrima insanlığı korurken tüm uzayı yok etmek isteyen Shangri-La gruplarının arasında olur. Shangri-La'nın istilasını durdurabilmek için Ejderha momendi gerekmektedir.Bir grup ejderha süvari uzay arasından geçerek şimdiki zamana gelir. Bu zamanda Haruka, Yui ve onların arkadaşları ile karşılaşır. Karasu adındaki süvari Haruka'nun Ejderha momendi olduğunu söyler. Yui onu korumaya çalışrıken, Karasu Yuu'nin geçmişteki kendisi olduğunu söyler. Haruka'yı koruyamayacağından da bahseder.


Karakterler;
Haruka Kaminogi; Karasu ile karşılşıncaya kadar, 12 yaşındaki normal ilkokul öğrencisidir.Atori ve Karasu O'nda ejderha momendi olduğunu inandıklaır için saldırır. Shangri'la dan korunmak için lacrimayı ejderha süvarileirnin kurbanı olur.
Asuka Kaminogi;Haruka'nın annesidir.Kızının kaybolmasını farketmez.Yuu'nin annesi ile çok iyi arkadaşlardır fakat Yuu'nin büyükannesi ölünce arkadaşlıkları bozulur.
Takuya Mayuzumi; Haruka'nın babası, kuantum fiziği alanında ünlü bir bilim adamı ve sihirli daire projesinin kurucularından birisidir.
Yuu Gotou;Haruka'nın sınıf arkadaşıdır.Sınıf arkadaşlarından hoşlanmaz, annesi onu sürekli çalıştırır bir falçatası vardır.Kendini işe yaramaz sanar ve Haruka'ya derin bir duygu besler.
Miyuki Gotou; Yuu'nin annesidir.Yuu'ye karşı çok serttir ölen kızkardeşi gibi çalışkan olmasını ister.
Ai Hasebe; Haruka'nın sınıf arkadaşıdır.Futbol da çok iyidir.Hayaletlerden korkmadığını gösterir ama içten içe korkar.Hastahane çatısından atlar isami tarafındna kurtarılır.
Isami Fujiwara Haruka'nın şimdiki arkadaşıdır. abisi ve büyükannesi ile beraber yaşar anne ve babası ölmüştür. Ailesinden ayrıldıktan sonra bir suçlu olur arkadaşlarını korurken bir gözünü kaybeder.Yuu ve Isami gelecekte çok yakın arkadaş olur. Fukurou adında bir ejderha süvarisi olacaktır ve Karasu'ya yardım edecektir.
Miho Mukai;Yuu Haruka'nın şimdiki arkadaşıdır hayaletleri ve uzaylıları merak eder.Herkes ondna nefret eder çünkü zengindir.İki hafta boyunca bir odada kalır psikolojisi bozulur hatta kendi annesini tanımaz. Atori onu kurtarır.


La'cryma
Karasu Yuu'nun gelecekteki Lacrymadaki hali. Ejderha momendini arar ve Haruka'da bulur.
Fukurou
Atori
Kosagi
Tobi
Isuka
Kuina
Amamiku
Lily

Shangri'la
Noein

Bölüm Başlıkları;
1.Blue Snow
2. Running Away
3. Ending
4. Friends
5. And Then...
6. Dimension of Tears
7.Important Person
8. Secret
9. Crossing Time
10. Stormy Night
11. Chance Encounter
12. Battle
13. Wish
14. Memories
15. Shangri-La
16.Repetition
17. Hesitation
18. Bad Dream
19. Recollections
20.Once More
21.Illusion
22.To The Future
23. The End
24. The Beginning

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: