Onegai Twins
Diğer İsimleri: Please Twins
Yılı: 2003
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: GENCO

Maiku Kamishiro televizyonda bir ufo haberinde geçmişine ait olan evi görür ve geçmişini bulmak için o evi kiralar. Bilgisayar programları yapıyor ve kazandığı parayla geçimini sağlıyordur. Bir yandan da okuluna devam ediyordur. Geçmişine ait eski bir fotoğraftan başka bir şey bilmiyordur. Fotoğrafta kiraladığı evin önünde küçük bir çocuk havuzu içinde biri erkek biri kız iki çocuk vardır. Televizyonda ki haberi gören ve geçmişiyle bağlantılı olduğunu düşünen evi bulmaya giden Miina Miyafuji ve Karen Onodera, Maiku ile tanışırlar. İlk giden Miina ikiz olduğunu söyler Makiu'ya. Gerekçesi de elinde bulunan fotoğraf ve göz rengiyle, saç rengidir. Fakat Maiku inanmaz. Sonra ki gelen Karen ise ikizlerin hangisi olduğuna dair karışıklığa yol açar. Karen'in de göz rengi aynıdır ikisiyle. 3'ü aynı evde yaşamaya başlarlar. 2 kız ve 1 erkek ve geçmişe ait bir fotoğraf fakat fotoğrafta sadece 2 kişi var. Çözülmesi gereken geçmişle, yaşanacak günler başlamıştır.

Maiku KamishiroMiina MiyafujiKaren Onodera


Bölümler:

01) Triplets?
02) We Might Be Related
03) We May Be Strangers
04) Be Kind To You
05) Do You Like Girls?
06) Love Bond
07) Making Memories
08) Gentle Love
09) Don`t Rush
10) I Want To Run Again
11) I Want To Tell You I Love You
12) Three Twins

Önceki
Önceki Konu:
Canary
Sonraki
Sonraki Konu:
Mizuiro

Yapılan Yorumlar

mgrkanna
mgrkanna18 Kasım 2007

olaylar onegai teacher ın geçtiği kentte geçiyor.ama konusu biraz fazla ucuz kaçmış.eğer izleyecek hiçbir animeniz kalmamış ve canınız sıkılıyorsa açın 12 bölümü peş peşe izleyin gitsin..belki beğeneceğiniz öğeler bulabilir ve böylece farklı türden animelere de ilgi duyabilirsiniz.

qwewewe
qwewewe13 Mayıs 2009

Evet olaylar Onagai Teacher'de bitiyor ve Twins'de Bambaşka bir animeye bürünüyor Eğer 1. seriden bir şey görmeyi bekliyorsanız boşadır Aynı şehirde geçiyor Ama karakterler tamamen farklılaşmış Arada sırada Öğretmende Ortalarda Görünüyor Ama Sevgilisinin Suratını Görmek Nerdeyse imkansız :D

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu