Re:Cutie Honey
Yılı: 2004
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 3
Yapımcılar: GAINAX, Mu, Nagai Gou, Toei, Toei Animation, Toei Animation Music, Toei Video

Yakın gelecekte "Gizli Organizasyon Panther Claw" adlı gizli silahlı grup sabotaj gerçekleştirirler ve Tokyo'daki insanları paniğe sokarlar. Bununla beraber polis güçleri ve polis müfettişi Natsuko başta olmak üzere onları tutuklamayı denerler ama başaramazlar. Grup tekrar Tv istasyonunda görünür ve orayı kontrol altına almayı denerler. O sırada güzel bir kız ortaya çıkar. O kendini aşkın savaşçısı Cutie Honey olarak tanıtır.

Cutie Honey'in görevi Panther Claw organizasyonuyla savaşmaktadır. O gerçekte Kisaragi Honey ile çalışır, android yapımcısı Dr. Kisagagi dünyanda bilim adamlarının önde gelenlerindendir. O sıkıcı geçiçi bir çalışandı. Eğer o "Honey Flash" olarak seslenerek kalbine tokunduğunda onun kalbi tıkanır ve süper güçlü bir androide dönüşür.

Polislerin lideri Natsuko Honey ve Panther arasında savaşa girer, bir gazeteci Hayakawa Seiji gizlenerek sessizce onları izler. O Cutie Honey'in sırrını bilmektedir.
Bölüm Başlıkları;

1.Volume Heaven
2.Volume Earth
3.Volume Humans

Önceki
Önceki Konu:
Power Stone
Sonraki
Sonraki Konu:
Aoi Umi no Tristia

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Son Ziyaretler: