S no Yuiitsu M no Zettai
Diğer İsimleri: Absolute S and Ultimate M, Bet!!, S no Yuiitsu ~ M no Zettai, Solely S Absolutely M, Solely S, Absolutely M
Yılı: 2006
Cilt Sayısı: 1
Bölüm Sayısı: 5
Mangaka: TOMA Rei
Yayınlayan: Shougakukan

1)Solely S, Absolutely M

Mamiya muhteşem görünümlü, zeki ve göze çarpan sportif reflekslere sahiptir. Sınıfındaki kızlar tarafından oldukça popülerdir. Sawako, Mamiya'yı kölesi gibi kullanan bir kızdır. Sawako ve Mamiya çocukluk arkadaşıdırlar. Sawako onların arkadaşlıklarının asla değişmeyeceğini düşünmektedir, ama...?


2)Jitter Bug

Akane'nin annesi öldüğünden beri Akane kendini çok yalnız hissetmektedir. Akane babasını bulduğunda onunla yaşamaya başlamıştır, ama aynı zamanda 3 erkek kardeşede sahiptir. Eğer kendini en genç erkek kardeşine aşık bulunca ne yapacaktır?


3)My Dear Cat

Hosoya Mizuki üniversite öğrencisidir ve aynı zamanda bir erkek arkadaşı vardır. Bir gün okul çıkışında bir gözü mavi bir gözü kahverengi olan bir kedi görür ve ondan etkilenmiştir. Zavallı Mizuki bir gözü mavi bir gözü kahverengi olan yakışıklı bir çocukla karşılaşırsa ne yapacaktır?


4)Love Planetarium

Satoko Fukaya erkek arkadaşı tarafından terkedilmiş ve kalbi kırılmıştır. Bu yüzden başka bir okula transfer olarak geçiş yapacaktır. O ağlarken 3. sınıf öğrencisi olan Nanasawa Kouki senpai ona yaptığı yıldız evi oyuncağını gösterir ve ona değer vermeye başlar...


5)M's dejection(Bu hikâye Love Planetarium'un bitişinde gelmektedir.)

Sawako Mamiya'ya erkek arkadaşı olarak bile kölesi gibi davranmaktadır. Bu yüzden Mamiya ondan ayrılmayı düşünmektedir.("Solely S, Absolutely M''nin devamı olarak gelir.)

Not: Bir ciltte dört farklı hikâye vardır, ama son hikâyede ekstra bir hikâye daha vardır.

Önceki
Önceki Konu:
Otomegokoro

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu