Zankoku na Douwatachi
Diğer İsimleri: Backstage Mage, Blanche, Cruel Fairy Tales, Cruel Fairytales, Sono Toki Teina wa Kako wo Mita
Yılı: 1993
Cilt Sayısı: 1
Bölüm Sayısı: 5
Mangaka: Yuki Kaori
Yayınlayan: Hakusensha

Acımasız Peri Masalları (Ana Hikâye)

Küçükken bir kız ve erkek kardeş evden ormana sadece beklenmedik, dehşet verici bir sahne -ağaçlara asılmış kadınlar- bulmak için kaçarlar. İki kardeş de travma geçirir ve küçük olan kız kardeş kaçar. Bu olayın üzerinden yıllar geçmesine rağmen kız kardeş hâlâ kayıptır. Erkek kardeş hâlâ kayıp olan kız kardeşini aramaktadır. Birçok genç kız gelir fakat onlar sadece onun zenginliğinin peşindeki düzenbazlardır. İlginç bir şekilde bu kızlar aynı şekilde öldürülmeye başlarlar. Burada ne oluyordu böyle? Sıradaki kurban kim olacak? Acaba kız kardeş bulunacak mı?

Bu eser ayrıca 3 Adet one-shot içerir.

Blanche

Blanche'nin yaşamı muhteşemdi; babası belediye başkanıydı ve zengin olduklarından istediği her şeye sahip olabiliyordu. Bir gün evleri havaya uçuruldu ve buradan tek sağ çıkan oydu; fakat artık ne ailesi ne de mal varlığı vardı. Bunun üzerine bunu yapan adamdan intikam almak için tanıştığı garip bir çocukla planlar yapmaya başladı...

Kulis Sihirbazı

Kocası tarafından dövüldükten sonra yerde yatan Aleister'in annesi Aleister'e "Yeniden doğacağım. O zamana kadar beni bekle." deyip ona en kıymetli yüzüğünü verdikten sonra ölür.
17 yıl sonra Aleister bir kıza çarpar ve yüzük tepki verir...

Geçmişi gören Teina

Teina'nın geçmişi görebilme yeteneği vardır ve bu nedenden ötürü Sergeant Kaiji ondan polislerin vahşice öldürülmesi ile ilgili bir davada yardımını rica eder. Teina, Kaiji'nin önceki yaşamındaki sevgilisi olduğunu farkeder ve ona yardım etmeye ikna olur. Fakat davaya yardım için geçmişi ne kadar görmeye çabalasa da karanlık bir güç onu engeller ve Teina bu cinayetlerin sadece görünenden öte bir şey olduğunu anlar...

Sonraki
Sonraki Konu:
Fuyu no Hana

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: