School Days
Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12

Makoto İto okulun ilk gününde uzun saçlı tatlı bir kıza aşık olur. Her gün bu kızı tren istasyonunda görür ve trende onun resmini çeker ve telefonuna resmi koyar. İto ümitsizliğe düştüğü bir anda arkadaşı Sekai Saionji teldeki resmi görür ve onun Kotonoha Katsura olduğunu fark eder ve İto ile onu tanıştırmaya ve sevgili yapmaya karar verir bu arada kendside İto'ya aşık olmuştur.Makoto Itou

1.sınıf 3.bölüm öğrencisidir. Annesi ile babası boşanır ve Makoto annesi ile birlikte bir apartman dairesinde yaşamaya başlar. İlk başlarda Kotonoha'ya aşıktı fakat daha sonra Sekai ile Kotonoha arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Sekai Saionji

1.sınıf 3.bölüm öğrencisidir. Makoto'nun sınıf arkadaşıdır. Makoto'nun yan sırasında oturmaktadır. Birgün Sekai, Makoto'nun telefonunda Kotonoha'nın fotoğrafını görür. Makoto için bazı duygular hissetsede Kotonoha ile aralarını yapar. Apartman dairesinde annesi ile yaşar. Neşeli, geveze ve çok bilmiş bir kızdır.

Kotonoha Katsura (Koto)

Kotonoha'nın sınıfı Makoto'nun sınıfının 1 kat aşağısındadır. 1.sınıf 4.bölüm öğrencisidir. Sakin ve utangaç bir kızdır. Her zaman erkeklerden korkmuştur. Kendi sınıfındaki kızlar tarafından sevilmez. Makoto'dan hoşlanmıştır fakat erkeklerden korktuğu için hep ondan uzak durmuştur. Sekai'nin aracılığı ile Makoto'ya olan duygularını söylemiştir.
Bölüm Listesi:

01. Confession
02. Distance between the Two
03. Crossing Thoughts
04. Purity
05. Ripple
06. A Revealed Relationship
07. Festival Eve
08. School Festival
09. After Evening Festival
10. Mind and Body
11. Everybody's Makoto
12. School Days

Yapılan Yorumlar

jeymss
jeymss10 Temmuz 2008

tanıtımla verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim ama bilgilerinizde yanlışlar var Setsuna Kotonoha ile Sekai'ye çok kızar ve ikisini birden öldürür demişsiniz ama setsuna hiç kimseyi öldürmemiştir sekai, Makoto yu öldürür kotonoha da sekai yi öldürür. Animenin son bölümünü izlersen eminim kesin bir bilgi edinmiş olursunuz

JaydenYuki
JaydenYuki22 Ağustos 2008

Kiyoura asla ve asla ne Kotonoha'yı nede Sekai'yi öldürüyor. Böyle yanlış bir bilgi nerden çıktı? Olayın aslı

Sekai Itou'yu öldürür. Itounun evine gelen Kotonoha, Itou'yu ölü görünce Sekai'nin yaptığını anlar. Bunun üzerine Itou'nun telefonundan mesaj atarak "Çatıda seni bekliyorum" der. Sekai çatıya çıktığında Kotonoha ile kavga eder ve Kotonoha Sekai'nin söylediği "Hamilelik Yalanı"nın gerçek mi yalan mı olduğunu öğrenmek için Sekai Saionji'yi öldürür.

Olayın özü budur. Neden böyle bir yanlış bilgi verdiniz bilemyorum ama baştan sona yanlış. Sırf yorum olsun diye saçmalamayın. Kiyoura ayrıca Fransa'ya gidiyor dönemin ortasında.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: