Sh15uya
Diğer İsimleri: Shibuya 15
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 24 dakika

Shibuya, bir şehirdir ancak aynı zamanda bir şehir olduğuna bin şahit ister. Bu şehirde üç gang (gangster) grubu bulunurken hafızasını kaybetmiş olan bir genç ise kim ve ne olduğuna dair kendi hakkında bilgiler edinmeye çalışır ama önüne çoğu kez engeller çıkar. Özellikle Peace adlı düşman ve onu her defasında öldürmeye yeminli Ema adlı genç kız.

Çete Grupları

Lovegen

Lider: Asagi
Bölge: Dôgenzaka


Palhands

Lider: Ryuugo
Bölge: Kôen-dori


Bunkamu

Lider: DJ
Bölge: Bunkamura-dori

Kendi aralarında sık sık kavga ve dövüş etmektedirler. Hafızasını kaybeden gence de Shota adını koyarlar ama asıl adı bu değildir. Bir kavga esnasında adını hatırlar ve adının Tsuyoshi olduğunu söyler. Shibuya'dan çıkmak ister fakat her deneme aşamasında hep başarısız olmuştur çünkü şehir gökyüzünde gizemli bir şekilde dolaşan göz şeklindeki garip bir uçan balon vardır. Acaba bu şehri gökteki araç mı kontrol ediyor?

Ayrıca her çete grubunun yaş ortalaması 15 olması da bir tesadüf eseri midir? Acaba Tsuyoshi bu şehrin sırrını çözüp şehirden çıkabilecek mi?

Önceki
Önceki Konu:
Kamen Rider Blade

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: