Pony Canyon, geçtiğimiz cuma günü Yoshiki Nakamura'nın ünlü shoujo mangası Skip Beat'ın Anime adaptasyonunu resmen doğruladı!
Anime'nin yönetmenliğini Kiyoko Sayama (Hal Film Maker.) üstlenirken, Mayori Sekijima ise senaryo ile ilgilenecek. Seri'nin tam olarak ne zaman başlayacağı henüz duyurulmadı.

Konusu: Kyoko Mogami 16 yaşında çalışkan ve çok yardımsever bir kızdır. Annesi deli olduğundan dolayı, Kyoto'da Fuwa ailesinin yanında yaşamaya başlamıştır. Çocukluk arkadaşı olan Shotaro'ya aşıktır. Kyoko, Fuwa ailesinin yanında ev idaresi hakkında birçok şey öğrenmiştir. Shotaroya yaşamını adayan Kyoko, Shotaro Tokyo'ya bir şarkıcı olarak sahneye çıkmak için gitttiği zaman onu izlemiş ve onun için çalışmaya karar vermiştir.

Ama bir gün Kyoko, Shotaro'nun menajerine Kyoko'nun onun için hiçbir şey ifade etmediğini söyler ve Kyoko buna kulak misafiri olur. Kyoko onun için sadece bir hizmetçiden ibarettir. Bu Kyoko'yu çok kızdırır ve Shotaro'dan intikam almaya yemin eder. Shotaro ise buna sadece gülerek karşılık verir, çünkü şimdi popüler bir şarkıcı olmuştur ve Kyoko ise hiçbir şeydir. Bu yüzden ona asla dokunamayacağını söylemiştir. Böylece Kyoko şov dünyasına adım atıp, Shotaro'dan daha popüler olmayı ve onu küçük düşürmeyi kararlaştırmıştır.


Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu