Snow Queen
Diğer İsimleri: Kar Kraliçesi
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16
Yapımcılar: KBS

17 yaşındaki Tae Woong bir matematik dehasıdır. Liseye girdiği ilk yılında hayatında önem arz eden iki kişi tanır. Bunlardan biri en iyi erkek arkadaşı ve biri de sevdiği kızdır. Ancak Tae Woong'un yükselen yıldızı zamanla solmaya başlar. En yakın arkadaşı olan Kim Jeong Kyu aynı zamanda kendisi gibi bir matematik dahisidir, ancak onun yanısıra kendisi oldukça ünlüdür. Kim Jeong ile zorlu bir dönem geçirdikten sonra arkadaş olmuşlar ve birikte Uluslararası Matematik Olimpiyatları'na katılmışlardır. Sonuç herkesin beklenildiğinin aksine Tae Woong'un altın madalyasıyla sonuçlanır. Ve bu Tae Woong'un hayatının en felaket döneminin başlangıcı olur. Arkadaşı Kim Jeong, Tae'nin kazanması sonucu intihar eder. Tae Woong bu aynı dönemde arkadaşı olduğu kızla da samimiyetini ilerletmişken Kim Jeong'un ölümü üzerine hem okulu hem ailesini hem de kızı unutarak geçmişi bir yana atar ve yeni bir hayata başlar. Kim Jeong'un hayallerinin kurduğu bir hayata bir boksör olmaya...

Sekiz yıl sonra Tae Woong 25 yaşında kendi hayatını umarsızca yaşarken 3. sınıf bir boksör olarak geçimini sağlamaktadır. Bu üzücü hayatın son evresi kendini öldürmek isteyen Bo Ra adlı zengin züppe kızını kurtarmasıyla sona erecektir.

Soğuk bir kış günü her yer buz tutarken senin kalbin neden bu kadar sıcacık?
Aşkın sıcaklığı buzları bile eritmeye yeterlidir...


Önceki
Önceki Konu:
My Love
Sonraki
Sonraki Konu:
Sunflower

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: