Sorry I Love You
Diğer İsimleri: I am sorry but I love you, I Am Sorry I Love You, Özür Dilerim, Seni Seviyorum
Yılı: 2004
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16
Yapımcılar: KBS

Cha Moo Hyuk, Avusturyalı bir aile tarafından evlatlık edinilmiş ve ailesinin ona kötü davranması sonucu evden kaçmıştır. Sokaklarda sefil bir hayat süren Moo Hyuk sokak serserisi olup çıkmıştır. Onu hayata bağlayan çok sevdiği karısı ve kendisini terk eden annesini bulma düşüncesidir. Çok sevdiği karısı paranın aşktan daha önemli olduğunu söyler ve zengin bir mafya babası ile evlenir. Düğününe Moo Hyuk'da davet eder. Düğünden önce bir kızla tanışır ondan para elde etmeye çalışırlen kıza acır ve onu kurtarır. Kız, Kore'nin ünlü pop sanatçısı Yune'nin stilistidir.

Moo Hyuk düğüne gittiğinde, düğünde çatışma çıkar bu sırada karısını korumaya çalışan Moo Hyuk'un başına iki kurşun isabet eder. Bir kurşun çıkarılır öteki ise tehlikeli bir yerde olduğundan bırakılır. Moo Hyuk'un günleri artık sayılıdır. Eski karısı ona Kore'ye dönmesini söyler ve ona yüklüce bir para verir. Kore'ye gider ve ilk işi ailesini bulmak olur. Annesinin sandığı gibi fakir olmadığını öğrenince kahrolur ve ondan intikam almaya çalışır. Annesi ünlü bir sinema sanatçısıdır. Bir oğlu vardır. Oğlu ünlü pop müzik sanatçısı olan Yune'dir. Yani Avustralya'da kurtardığı kızın çalıştığı kişidir. Kızın adı Song Eun Chae'dir. Yune ile küçüklüklerinden beri arkadaştırlar. Eun Chae, Yune'ye aşıktır, ama Yune bunu bilmiyordur. Dahası o da başka birine aşıktır. Moo Hyuk, Yune'yi takip eder ve bir şekilde onun menajeri olur. Eun Chae ise Moo Hyuk'un ona aşık olduğunu ve bu yüzden Avustralya'dan geldiğini sanır. Oysa ne Eun Chae'nin düşündüğü ne Moo Hyuk'un düşündüğü gibi değildir hiç bir şey. Dahası Moo Hyuk bir ikizkardeşinin olduğunu öğrenmiştir. İkiz kardeşi küçükken gerçek annesini bulmak için evden kaçmış ve bir trafik kazası sonucu zeka özürlü olmuştur. Babasız bir çocuğu vardır, adı da Kal-chi'dir.

Moo Hyuk, kendisine ve ablasına yapılan haksızlık karşısında hem Yune'den hem de annesinden intikam almaya çalışırken bir yandan da hiç görmediği anne sevgisinin özlemini duymaktadır ve bu yüzden karmaşık duygular içerisinde kalır. Her şey bir yana, geçmişte yapılan bir hatanın bedeli oldukça ağır olacaktır herkes için.
Aldığı Ödüller:


32. Kore Yayınları Ödülleri: En İyi Resim Ödülü
2005 41. Baeksang Ödülleri: En İyi Aktör Ödülü (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Ödülleri: En İyi Çift Ödülü (So Ji-sub ve Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Ödülleri: Mükemmellik Ödülü (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Ödülleri: Popülerlik Ödülü (So Ji-sub)
2004 KBS Drama Ödülleri: En İyi Aktris (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Ödülleri: Popularity Ödülü (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Ödülleri: Netizen Ödülü (Im Su-jeong)
2004 KBS Drama Ödülleri: En İyi Genç Oyuncu Ödülü (Park Geon Tae)

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: