Spring Waltz
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 20
Bölüm Süresi: 60 dakika

İlk baharın trajedisi yeniden tekrar edebilir mi?

Lee Su Ho'nun babası, borçlarını ödeyemediği için babasının olduğu adaya kaçar, ancak babası ölmüştür. Yine çocuğunu bırakmak için bu defa da şans eseri çocukluk arkadaşlarından birini bulur. Bu kişi Eun Young'un annesidir. Eun Young, Su Ho ile aynı yaşıtlarda olan küçük bir kızdır. Eun'un sağlığı pek iyi değildir, bu yüzden annesi bu süre içerisinde Su Ho'nun kızına yardım etmesini ister ve bu ikili zamanla iyi arkadaş olurlar. Bu sırada talihsiz bir kaza sonucu Eun Young'un durumu ciddileşir ve ameliyat olması gerekir. Annesi bu parayı biriktirirken, Su Ho'nun babası bunu duyar ve geri döner. Herkese iyi bir insan olduğunu göstermeye çalışarak babasının evini yeniden tamir ederek oğlu Su Ho ile birlikte orada yaşamaya başlarlar. Ancak amacı sadece Eun Young'un ameliyat parasını çalmaktır. Su Ho'nun ise elinden gelen bir şey yoktur. Ancak şans eseri tuhaf bir olayla karşılaşır. Ve artık kendi kimliğinden bambaşka biri olarak hayata devam eder. Ancak hatıralarını asla unutamaz ve ızdırapla dolu bir hayat yaşar.

Yıllar sonra Eun Young sağlıklı biri olarak hayatına devam ederken Avustralya'ya işiyle ilgili seyahate gider. Orada Phillip ve yine şans eseri menajeri olduğu yetenekli piyanist Jae Ha ile tanışır. Ayrıca Jae Ha'nın çocukluk aşkı Song Yi Na ile de tanışır. Bu ilginç karşılaşmalardan sonra bu dörtlünün yolları Kore'de yine birleşir. Ancak durum karmakarışık bir hâl almaya başlar.

Önceki
Önceki Konu:
Super Rookie
Sonraki
Sonraki Konu:
Asphalt My Hometown

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: