Stratos 4 Advance
Yılı: 2005
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 6
Yapımcılar: Bandai, Bandai Visual, Studio Fantasia

Kuyruklu yıldızı yok etmek için yapılan sınavlarda başarısız olan Mikaze ve arkadaşları Öğretim için üslerine geri dönerler. Bu arada 3 yeni stajyer gelmiştir öğrenim için üsse ve onlar öğretmen konumlarına terfi ettirilir. Dünya'ya yaklaşan daha bir çok kuyruklu yıldız vardır. Onları yok etmek ve Dünya'yı kurtarmak için hepsi birlik olurlar.

Shizuha Doi:16 yaşındadır. Bir fotoğrafçının kızına kılavuzluk eder. Çalışkan hırslı birisidir ve her şeyi yaptırabilen bir kişidir.

Mikaze Honjo:16 yaşındadır. Aday kılavuzluk eder. Önder ve kaytarıcı olmasına rağmen seçkinler sınıfındadır ve özel ailelere kılavuzluk eder. Fakat bundan hiç kârlı çıkmaz. Mikaze kılavuzluğun önemini daha yeni yeni öğrenmeye başlar. Rüyalarında gördüğü Comet Blaster olmak için mücadele eder. Mikaze Base Shimoji adasına tahsis eder.

Karin Kikuhara:Aday kılavuzluk eder. Karin herkese çok sakin ve çok endişeli gözükür. Metin mesajlı telefonları sever. Karin genellikle kedilerden korkar. 15 yaşındadır.

Ayamo Nakamura:Bir politikacının kızına kılavuzluk eder. Ateşli bir kızdır. Her zaman bir Comet Blaster olmak istemiştir. 17 yaşındadır.

Sayaka Kisaragi:

29 yaşındadır.

Kazuma Iwasaki:

Resmi pilot ve eğitmendir. 32 yaşında bir adamdır.

Kouichiro Sako:

Şef Teknisyendir. Mihura ile evlidir. 36 yaşında bir adamdır.

Robert Reynolds:

Shimoji'ya kumandanlık eder. İngiliz vatandaşıdır ve 63 yaşındadır.
Bölümler:

01) Code 201: WAVE OFF
02) Code 202: ROLL OUT
03) Code 203: ANGLE OF ATTACK
04) Code 204: CLEAR AIR TURBULENCE
05) Code 205: DASH ONE
06) Code 206: LOST POSITION

Sonraki
Sonraki Konu:
Ai City

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: