Summer Scent
Diğer İsimleri: Endless Love 3, Scent of Summer, Summer Breeze, Summer Fragrant
Yılı: 2003
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 20
Yapımcılar: KBS

Yıllar önce Yoo Min Woo ve So Eun Hye adlı iki genç, yağmurlu bir günde karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Ve bunun üstünden uzunca bir zaman geçer... Ve maalesef So Eun Hye bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeder. Min Woo bu olaydan sonra hatıralarından uzaklaşmak için İtalya'ya gider.

Öte yandan Shim Hye Won adlı genç kız çocukluğundan beri kalp rahatsızlığı ile yaşamaktadır ve uzun bir hayat süremeyeceği kesindir. Ancak So Eun Hye'nin geçirdiği trafik kazası sonucunda öldüğü için kalbi o anda hastanede olan Shim Hye Won'a nakil edilir. Ve Hye Won eskisinden daha sağlıklı olarak hayatına çiçeklik yaparak devam eder. Bu sırada lise zamanlarından beri yanında olan Park Jung Jae'nin kız arkadaşıdır ve yakın zamanda Jung Jae ona evlenme teklif etmiştir.

Min Woo birkaç yıl sonra Kore'ye geri döner ve dağda bir gezintiye çıkar. İşte tam bu sırada Hye Won ile şans eseri karşılaşırlar. Aslında Bu Hye Won'un Min Woo'yu ikinci görüşüdür. İlkindeki gibi kalbi gene hızlı hızlı atmaya başlar. Hye Won uzun yıllar kalp rahatsızlığı çektiği için bu durumun kötü bir şey olduğunu düşünür ilk başlarda. Ancak bunun nedenini anlayamaz...

Min Woo'nun İtalya'da kaldığı zamanlarda İtalya'da eğitim gören bir kız ona aşık olur ve peşinden okulu bırakıp Kore'ye ailesinin yanına gelir. Bu kız Hye Won'un nişanlısı olan Park Jun Jae'nin kız kardeşi Park Jung Ah'dır.

Min Woo'nun unutamadığı kız arkadaşı ve Hye Won'u ona benzetmesi, Hye Won'un ise Min Woo'yu gördüğü zamanlardaki kalp atışlarıyla birlikte hüzünlü bir aşkın başlangıcı başlamış olur.

Önceki
Önceki Konu:
Good Person
Sonraki
Sonraki Konu:
My Fair Lady

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: