Yılı: 2000
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11

Harika bir aşk eseri olan bu drama sıradan bir bisiklet tamircisi olan Natsuo'nun kalp yetmezliği olan bir kızla tanışıp onların aşklarını konu alır. Natsuo'nun ailesi ölmüş ve iki kardeşi ile birlikte yaşıyorlardır. Kız kardeşi Chika ve erkek kardeşi Jun lise öğrencileridir ve evin geçimini de Natsuo üstlenmiştir. Evleriyle bisiklet dükkanları biraradadır. Chika, abisi Jun'un erkek arkadaşı Hiroto'ya aşıktır ve abilerinden gizli onunla buluşmaktadır. Jun ise küçükken parkta salıncaktan düşmüş ve kulağından ağır bir darbe almıştır. Bu yüzden kulakları duymamaktadır ve işitme aleti kullanmaktadır. Natsuo, Jun'un kazasını hep kendisi yüzünden olduğunu düşünür ve bundan dolayı üzülür.
Natsuo dalmayı çok sever hele ki okyanusa dalmak onun için hayatta ki en güzel şeylerden biridir. Jun internette genç bir bayanla yazışmaktadır. Bankada çalışan bu kız kendi adı yerine aynı bankada çalıştığı kız arkadaşı Yuki'nin adıyla yazışmıştır Jun'la. Yuki'nin ise bu olanlardan hiç haberi yoktur. Natsuo ile Yuki bir gün yolda tanışırlar. Natsuo, Yuki'ye yardım eder. Daha sonra ise Jun'un bu genç bayanla yazıştığını öğrenirler. Natsuo ve Chika buluşmasını söyler Jun'a. Jun da bunu kıza bildirir ve kızla buluşurlar. Kız Jun'un rahatsızlığını söylemediğini, yalan söylediğini söyleyerek kavga eder Jun'la. Natsuo bunun sonucunda çok kızar ve ertesi sabah bankaya giderek Yuki adlı kızı bulur, ancak kız daha önceden yardım ettiği kız olduğunu görünce biraz şaşırır ama o kızgınlıkla kızı herkesin içinde küçük düşürür. Yuki ise daha sonradan bu olanların arkadaşının suçu olduğunu anlar ama iş işten geçmiştir. Natsuo ise Yuki'nin o kız olduğunu sanarak daha bir üzülür.
Natsuo ile Yuki daha sonra sık sık karşı karşıya gelirler. Yuki, Natsuo'ya daha yakın olmak için hastalığını saklar ve onunla dalmak için eğitim görür. Dalmak, Yuki için hayatını riske atmaktadır ama bunu bile bile Natsuo'ya asla bir şey demez, babasına ve diğerlerine de söylemez. Natsuo ise Yuki'nin rahatsızlığını öğrendikten sonra çok üzülür, elinden geleni yaparak onu mutlu etmeye çalışır.Aldığı Ödüller:

24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Drama
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Aktör -Domoto Tsuyoshi-
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Yardımcı Aktris -Hirosue Ryoko-
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Tema Müziği
24. Televizyon Drama Akademisi Ödülleri: En İyi Açılış

Önceki
Önceki Konu:
Dream
Sonraki
Sonraki Konu:
Love Revolution

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: