Tales of Eternia
Yılı: 2001
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Production I.G, XEBEC

Aynı isimli popüler Playstation RPG'sinden esinlenildi.

İki farklı dünyanın, gökyüzülerinin birleştiği(kendi gökyüzüne baktığında başka bir dünyanın göründüğünü düşünün) garip bir yerde, Rit, Fara, Kil ve Meldi, Dünya'nın kötü kaderini engellemek için bir yolculuğa çıkarlar. Kılıçlarıyla çeşitli canavarlarla savaşırlar, dövüş sanatlarını öğrenirler, ruhlar çağırırlar. Bu dört arkadaş, zamanla Belcanu Adasının sırlarını keşfederler.

MeredyYaşı: 16
Karakteri: Craymel Mühendisi
Inferians adında yabancı bir lisan konuşur. Meredy'nin evi Craymels Şehri'ndeki Celestia'dadır. Keele ile Claymels'in asıl gücüne sahip olmak ister. Büyü güçleri vardır. Keele'den hoşlanır.

Reid HershelYaşı: 18
Karakteri: Avcı
Bir avcıdır, grup lideridir. Kılıç kullanır. Şefkatli, becerikli, obur ve tembel bir yapısı vardır. Çok iyi dövüşçüdür. İlk bölümde biri Reid'i takip eder. Reid yerde uzanmayı, gökyüzünü ve yıldızları seyretmeği sever. Reid arkadaş olmayı sevmez. Her tanıştığı kişi ile kavga eder ve çocuk kalplidir. Belcanu Adası'nda ki Marone halkına yardım eder. Corina ve Meredy, Reid'e yardım eder.

Farah OerstedYaşı: 17
Karakteri: Çiftçi
Çiftçilik yapan bir kızdır ve Reid ile aynı köydendir. Rasheans ve Reid ile çocukluk arkadaşıdır. Farah dövüş sanatları tekniklerini bilir. Özel saldırı güçleri vardır. Büyülü iyileştirme gücüne sahiptir. Reid ile oyun oynamayı sever ve Reid ona savaş teknikleri öğretir.

Keele ZeibelYaşı: 17
Karakteri: Mintche Üniversitesi'nde Bilimsel araştırmacı
Bilmsel araştırıcıdır, Mintche Üniversitesi'nde, Craymels hakkında araştırma yapar. Büyü güçleri vardır. Büyü güçlerine doğuştan sahiptir. Büyü güçlerini Craymel ile dövüşerek tamamen geri alır. Yeni teknikler edinir.Bölüm Listesi:

1. Adventure in the Facing World
2. Bounty Hunter on the Sea
3. It Blows Hard on the Southern Island
4. A Women's Big Decisive Battle
5. Female Professional Singer's Elegies
6. Mystery of Belcagne
7. Special Wing of Nigritude
8. Night of Clamel Dust
9. A Robbed Daishorei
10. She Scatters in the Evening Sun
11. Corrina
12. Wedge of Punishment
13. Each One's Departure

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: