Tales of Symphonia The Animation: Tethe`alla Hen
Tales of Symphonia, The Animation adıyla aynı olan Game Cube ve Play Station oyununun sonu temel alınmıştır.


İki farklı dünya, ikisi de birbirinden habersiz ve ihtiyaçları olan mana ise kum saatinin kumunun iki ucundan birinde bitmesi gibi sadece birinde var olacak. Zamanında, "seçilmiş" olarak seçilen biri seyahatinde bir melek olarak ve Ruhları uyandırarak dünyanın manasını iade etmek için yollanır.

Sylvarant'ın seçilmişi ise Colette'dir; ancak arkadaşları Lloyd, Genis ve Raine'de onunla birlikte yola çıkmıştır. Yolculuklarında aradıkları şeyin son noktasına ulaşmışlardır ve dünyanın kendini yenileme gerçeğini öğrenirler: Seçilen kendini kurban edecek ve Tanrıça Martel için kap olacaktır. Lloyd ise Meleklere karşı çıkar ve Colette'nin bu kaderle yüzleşmesine izin vermez. Kratos'un onlara ihanet etmesine rağmen yollarına devam ederek diğer dünya olan Thethe'alla'ya giderler. Bu süreçte iki dünya arasındaki denge ve gizlilik kaybolmaya başlar. Lloyd ve arkadaşları ise her iki dünyanın yok olmasını engellemek ve Colette'yi kurtarabilmek için Thethe'alla'da arayışa geçerler.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: