The One
Diğer İsimleri: Tek
Yılı: 2006
Cilt Sayısı: 5
Mangaka: Nicky Lee
Yayınlayan: Tong Li

Cane Lele moda endüstrisinde doğmuştu. Annesi Ye Fei Yi, Tayvan'ın top modeliydi ve babasıda bir modeldi. Bir uçak kazası sonucunda Lele, ailesini kaybeder. Bu yüzden Lele, moda endüstrisinden nefret eder ve onun yüzeysel ve gereksiz olduğunu düşünür.

Lele büyükannesinin yanında yaşamaya başlamıştır ve on yedi yaşına geldiğinde bir modellik ajansı olan annesinin kız kardeşi Ye Fei Hong'un zorlamasıyla model olarak ajansa yazılır. Lele hâlâ bu fikrin kötü olduğunu düşünürken ünlü Amerikan model Angus Lanson'un fotoğraf çekimini görünce modelliğinde bir sanat formu olduğunu görmeye başlar.

Bütün moda temsilcilerinin toplanacağı bir toplantıya Lele'nin teyzesi Fei Hong'un magazin editörü, Angus Lanson'u da davet eder ve Lele'de davet edilir, Lele Angus ile tanışacağı için çok meraklıdır. Lele, Angus'un gizlice ona eşlik ettiği ikiz kardeşi Eros Lanson'u ise bilmiyordur. Bu kargaşa içinde Lele'nin hedeflerinin büyüleyici hikâyesi başlar. New York Şehri'nde bir top model olmak ve aşk?

Önceki
Önceki Konu:
Kimi wa Girlfriend
Sonraki
Sonraki Konu:
Kon no Ki Konoha

Yapılan Yorumlar

pucca91pucca
pucca91pucca14 Kasım 2008

Gerçekten ama gerçekten çok güzel bi manga.Çizimleri çok hoş ve konusu da ayrı bi güzel.Manga ilerledikçe daha da güzelleşiyor ve bi süre sonra bırakamıyorsunuz.. Bazen tahmin bile edemeyeceğiniz şeyler olabiliyor.. kesinlikle tavsiye ederim...favori mangalarımdann :) :)

Kaptan*
Kaptan*13 Eylül 2009

bir manhuadan beklenmeyecek şekilde çizimleri güzel :D konusuda fena değil hani

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: