The Princess Blade
Yılı: 2001
Türü: Film
Bölüm Süresi: 95 dakika

Aradan 500 yıl geçmesine rağmen ülkede ki sessizlik hala hüküm sürüyordu. Dünyadan uzakta umut ya da acı bilmeksizin toprak durgun bir sessizliğe gömülmüştü. Devlet tarafından baskı gören reform yanlıları aynı zamanda silahlı ayaklanmalarla da yüzyüzeydiler.

Takemikazuchi evinde ayaklananları bastıran kiralık katiller yaşıyordu.

Asırlardan beri komşu kraliyetin hükümdarlarına karşı muhafızlardı. Modernleşen ülke de kraliyeti düşürme çabaları sonuç vermişti. Uzun bir sürgün yaşamından sonra onlar bu topraklara yerleştiler. Onlar artık para karşılığında insan öldüren kiralık katil çetesinin üyeleriydi.

Takemikazuchi'nin bir üyesi olan Yuki, Byakurai'nin emri ile çetenin bir üyesi olan Anka adlı adamı öldürmek için ormana gider. Görevini tamamladıktan sonra yaşlı bir adamla karşılaşır. Adı Kuka olan bu adam ona annesinin aslında Byakurai tarafından öldürüldüğünü söyler ve ona müzik çalabilen bir kolyeyi verir. Yuki, Byakurai'yi öldürmeye kalkar ve başaramayacağını anlayınca oradan kaçar. Kuka'nın yanına gider. Artık onun için önemli olan annesi gibi bir Kraliçe olmaktır. Ve olaylar burada başlar. Yuki'nin mücadelesi nereye kadar sürecek?

Önceki
Önceki Konu:
Zeiram 2
Sonraki
Sonraki Konu:
Aeon Flux

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: