Türkiye'nin ilk büyük cosplay convention'ı
Toru-Con 2011, 25 Haziran Cumartesi günü saat 12.00'da ODTÜ Vişnelik Tesisleri'nde. En iyi kostüm yarışmasının birincilik ödülü Nintendo 3DS paketi, ikincilik ödülüyse Nintendo Wii paketi olacak.

Cosplay camiasının gittikçe genişlemesiyle, artık barlarda yapılan cosplay partilerinden daha büyük ve daha geniş katılımlı olacak bir cosplay convention'ın düzenlenme vaktinin geldiğine karar... vermiştik. 4 aydan uzun bir zamandır süren yoğun hazırlıkların sonunda, artık Toru-Con 2011'i gururla duyurabiliyoruz. Umarız uzun yıllar devam ederek gelenekselleşecek bir etkinlik olur.

Toru-Con'da Nintendo ana sponsor olarak yer alıyor. Katılımcıların denemeleri için 3DS'ler getirecek ve kapalı salonda projeksiyon desteğiyle Nintendo Wii oynanmasını sağlayacaklar. Ayrıca iki ödülümüzü de Nintendo'nun bölge distribütörü olan Nortec Eurasia karşılayacak.

Etkinlik sırasında kurulacak olan Sushico standında ücretsiz olarak suşi sunulacak(400 parça).

Etkinliğin biletleri 15 TL olacak.

Toru-Con'a dair diğer duyurularımızı yine buradan ve başka çeşitli kaynaklardan yapacağız. Şimdilik daha fazla sürprizlerimizin de olacağını söylemekle yetinelim.

25 Haziran günü görüşmek üzere,

Toru-Con Kurulu.
etkinlik sayfası :
http://www.facebook.com/event.php?eid=122941011114297#wall_posts
torucon sayfası :
http://www.facebook.com/pages/ToruCon/204591009565130
---

Haberin forum sayfası.
İstanbul'dan gidecekler için forum sayfamız.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: