Uta Kata
Yılı: 2004
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Asahi Production, Bandai, Bandai Visual, gimik, Hal Film Maker, Victor Entertainment

İchika arkadaşlarıyla beraber Kamakura Kız Okuluna giderler. Satsuki güçlü, hırslı bir akla sahiptir, nazik bir kızdır ve Michiru onun hakkında gizemli birşeyler hissetmektedir.
Okul döneminin son gününde İchika odasını temizlerken bir eşyasının okulda kaldığını hatırlar. Geceleyin okula tekrar gittiğinde neşeli, güleryüzlü bir kız olan Manatsu ile karşılaşır.
Yaz bu iki kız için başlamıştır.

Ichika Tachibana14 yaşındadır. Kamakura'da yaşar. Japonya'da ortaokul öğrencisidir. Etrafındakilere karşı kibardır. Daima en iyisini yapmak için gayret eder. Yalan söylemekten nefret eder. Oyun oynarken çok tedirgindir. İnsanlar laflarıyla Ichika'nın kalbini kolayca yaralayabilir. Hayaletlerden çok korkar.

Manatsu KurokiIchika'yı ilk defa rüyasında bir aynanın içerisinde görür. Ichika için tereddüt eder. Neşeli ve sempatiktir. Ichika'ya çok benzer. Bu benzerlikten dolayı çok dikkat çeker. Ichika'yla aynı davranışlar sergiler ve aynı Ichika gibi oda hayaletlerden korkar.

Saya KogureIchika'nın kapı komşusudur. Moda endüstrisinde çalışır. Ichika'nın hayatını kurtarmak için güçlerini kullanır.

Michiru MunakataIchika'ya her zaman şu sözleri söyler; "Edebiyat gerçekten senin içindedir. İnsanı şaşırtan içgüdüleri var. Hayaletleri ve ruhları görme gücü vardır. Çok sessizdir fakat sessiz olmasına rağmen ürkek değildir.

Keiko TakamuraIchika'ya her zaman şu sözleri söyler; "Uygun aileden gelen bir genç kızsın. Kibar ve naziksin. Basit şeylerle hemen eğlenebilen bir kızdır. Ebeveynleri kontrol etmeyi tercih eder.

Satsuki TakigawaIchika'ya her zaman şu sözleri söyler; "Çok sorumlu ve güçlüsün. Daima hep üstesin. Küstah bir kızdır. Erkek çocuklardan neferet eder. Ama her şeye rağmen çok güçlü bir yapıya sahiptir.

Sei ToudouLise öğrencisidir. Edebiyat ve sosyal bilimler bölümünde okur. Kai'nin ikiz erkek kardeşidir. Ichika'dan hoşlanır.

Kai ToudouIchika'ya bilim ve matematik öğretir. Dışadönük bir yapıya sahiptir.

Bölüm Listesi:

1.Early Summer`s Encounter
2.The Approaching Sky
3.The Heat of the Sandy Beach
4.Sudden Shower at the Lake Shore
5.The flowering of tears
6.The flush of damp skin
7.The jealousy of a twig
8.Urge to Fall Gloriously in Battle
9.Concern of Passion
10.Afterlife`s Reunion
11.The Surge of Separation
12.Song of the Fragments

Sonraki
Sonraki Konu:
Natural Another

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: