Utawarerumono OVA
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 3
Yapımcılar: Aquaplus, Chaos Project

Utawarerumono serisinden üç hikâyelik bir ovadır.

İlk bölümde, kayıp bir bebek bulunur ve onun bakıcılığını üstlenirler. Urutori ise diğerlerinden daha fazla bebeği önemser ve hatta annesi olarak kendisini görür. Bebeğin ailesini bulma çalışmaları ise devam etmektedir. Karura ise Urutori'nin bebeğe fazla bağlanmasını istemiyordur, çünkü bebeğin ailesi bulununca ondan ayrılmasının zor olacağını biliyordur. Urutori ise Fumiriru adlı bebeğe ne olursa olsun bakmakta kararlı görünüyordur.

İkinci bölümde, Eruruu, özel bir ilaç yapması için bir grup kişi tarafından kaçırılır. Eruruu bu ilacı aksine zorla değil seve seve yapmaya başlar. İlaç ne işe yarıyordur peki?

Üçüncü ve son bölümde ise Hakuoro ve Touka balık avlamaktadırlar. Hakuro'ya hayran olan Touka onun söylediklerini dikkatle dinlerken gölde bir ruhun olduğu ve onun devasa büyüklükte bir balığa benzediğini öğrenir. Daha sonrada Hakuoro işi olduğu için eve geri döner. Ve Tokua'ya bir görev verir! Bizim için bu ruhu yakala... Touka bu görevi aldığı için havalara uçar ve bütün coşkusuyla dev balığı bekler. Tek görevi o değildir, ayrıca Aruruu'yu da ona emanet etmiştir...
Bölümler:

1. The Watchtower`s Lullaby
2. Prescription for a Secret Love
3. Clash of the Cross-Guards in the Deep Mountains

Önceki
Önceki Konu:
Fresh Pretty Cure!
Sonraki
Sonraki Konu:
To Heart 2 ad Plus

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: