To Heart 2 ad Plus
Diğer İsimleri: ToHeart2 adplus
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: Aquaplus, Chaos Project

1. Bölüm: Takaaki'nin robot hizmetçisi olan Silfa, görevini yapmakta bazı sıkıntılar yaşar. İnsanlardan korktuğu için dışarıya çıkamıyordur ve bu yüzden evin alışverişini de yapamıyordur. Takaaki bu durumu öğrenince kendi alışverişe gider. Bunu öğrenen Ilfa ise, Silfa'ya bu görevinin onun yapması gerektiğini söyler. Aynı akşam Haruka, Takaaki için yemek yapar. Silfa bu duruma dayanamaz. Ve aynı yemekten yapmak ister ve tarifini alır. Korkularını da yenerek alışverişe çıkmaya karar verir. Silfa'nın yemek yapma yarışında bir rakibi daha vardır.

2. Bölüm: Yaz gelmiştir ve okul başkanı da bunu fırsat bilerek bir plan yapmaya başlamıştır bile. Okul başkanı Marianne'nin aklına müthiş bir fikir gelmiştir o da Bikini Şov'dur. Kusugawa bunu reddetse bile Marianne okul müdüründen izin almıştır bile. Sasamori ise Takaaki'yi Gizem Araştırma Kulübü'ne üye olması için zorluyordur. Kulübe giriş zarfını da bir sıranın altına koymuştur. Diğer yandan Marianne'nin şov için hazırlıkları başlamıştır ve Takaaki Öğrenci Kurulu üyelerinden biri olduğu için de bu işte o da görevlidir. Şov hazırlıkları devam ederken Sasamori de kulüp odasına girdiğinde zarfın bulunduğu sıranın kaybolduğunu görür. Bunun üzerine Takaaki'ye kulübün bir günlüğüne kapandığını söyler ve bu süreç içerisinde zarfı araştırmaya koyulur.
Bölümler:

1- The First Errand
2- Summer Mood

Önceki
Önceki Konu:
Anoko ni 1000%

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu