White Album
Diğer İsimleri: W.A.
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Touya Fujii ve Yuki Morikawa iki eski çocukluk arkadaşı ve sevgilidirler. Touya genç ve başarılı bir üniversite öğrencisi Yuki ise ünlü bir pop idol, Rina Ogata'nın yanında çalışan ve yıldızı git gide parlayan bir şarkıcıdır. Yuki ve Touya birbirlerini çok sevmektedirler, ancak Yuki'nin Touya'dan başka bir aşkı daha vardır. Yuki, Touya'yla birlikte müziğede aşıktır. Yuki'nin müziğe olan aşkı Touya'yı çok tedirgin etmekte ve onu kaybedeceğini düşünmektedir. Ama yinede Yuki'ye ilk günkü kadar aşıktır. Yuki, Rina Ogata'nın yanında çalışarak her geçen gün biraz daha ünlenmektedir. Ama Rina için aşk ikinci plandadır ve Yuki'den önce işiyle ilgilenmesini istemektedir... Yuki her ne kadar müziği sevsede Touya'dan vazgeçmeyi de göze alamamaktadır.
Fakat Yuki'nin işleri her geçen gün biraz daha artmakta ve Touya'dan sürekli uzaklaşmaktadır. Bu uzaklaşma çiftin arasındaki güçlü bağı başlarda koparamasada Touya'nın işleri Yuki'nin şarkıcılık sevdası ve en önemlisi Yuki'nin işi çiftin arasında aşılmaz engeller açacaktır...


Touya Fujii:

Touya, başarılı bir üniversite öğrencisidir. Touya'nın derslerinden sonra hatta onlardan bile fazla önem verdiği diğer bir şey ise çocukluk arkadaşı ve sevgilisi Yuki'dir. Touya, Yuki'ye kendinden daha fazla değer vermekte ve çok sevmektedir. Yuki, git gide ünlenen bir pop idoldür ve Touya evinin her köşesini Yuki'nin resimleri ve CD'leriyle doldurmuştur.Yuki Morikawa:

Yuki, ünlü pop idol Rina Ogata'nın yanında çalışan ve ünlü bir pop idol olmak isteyen genç ve güzel bir kızdır. Yuki için şarkıcılık çok önemlidir. Müziği çok sevdiği için şarkıcı olmak istemektedir. Ama bunun yanında Touya'ya da bir o kadar aşıktır. Ama her zaman işini Touya'dan önce tutarak bilmeden büyük bir hata yapar.Rina Ogata:

Rina, ünlü bir pop idoldür. Rina, Yuki'yi yanında çalıştırarak ona ünlü bir şarkıcı olmasında yardım etmektedir. Görünüşte biraz sert ve asabi bir kız gibi görünsede sadece işi gereği öyle davranmaktadır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: