Witchblade
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 24
Yapımcılar: CBC, Columbia Music Entertainment, Future Vision Music, GDH, GONZO, Mu, Sky PerfecTV Wellthink

Masane Amaha'nın kızını Çocuk Esirgeme Kurumu olan ve hükümet için çalışan bir şirket almaya çalışır. Fakat Masane onu kaçırmıştır ama kısa zamanda da yakalanmıştır ve Rihoko tekrar Masane'nin elinden acımasızca alınır. Masane, çocuk kaçırma suçundan hapsi boylar. Orada iken bilinmeyen bir varlık harekete geçerek insan avlamaya başlar. Mahsur kalan Masane'yi öldürecekken bileğindeki Witchblade adlı silah harekete geçer ve tehlikeyle yüz yüze kalması dolayısıyla insana benzeyen bir silah durumuna geçmektedir. Bileğinden bir ışık çıkarak Witchblade'e dönmektedir. O artık efsanevi müthiş güçlü Witchblade olarak anılmaya başlanmıştır. Bu silahı kendi çıkarları üzerine kullanmak için bir şirket vardır. Masane'yi bulduklarında bir anlaşma yaparlar. Rihoko da Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan kaçarak annesi ile buluşmayı planladıkları Eyfel Kulesine gider. Acaba Masane ve kızı Rihoko bütün zorluklara göğüs gerebilecekler mi?

MASANE

Çocuksu, sevgi dolu, bazen hırçın ama bazen de son derece düşünceli bir yapıya sahiptir. Rihoko için gereken her şeyi yapmaktan çekinmeyen birisidir. Bir Witchblade olduğunu kızından saklayarak kendi hayatlarını bir şirket adına çalışarak geçindirmeye çalışır. Fakat emir altına girmekten son derece hoşnutsuzdur.

RIHOKO

Akıllı, becerekli ve yetenekli ve aynı zamanda da duygusal olan birisidir. Annesine son derece güvenmekte ve inanmaktadır. Mümkün olduğunda annesine yardımcı olmaya çalışır ki bunu en iyi şekilde yemek, temizlik ve alışveriş yaparak uygulamaktadır.

Bölümü Listesi:

1. The Beginning
2. Bewilderment
3. Defiance
4. Movement
5. Search
6. Change
7. Past
8. Reciprocity
9. Sadness
10. Interaction
11. Danger
12. Prisoner
13. Difference
14. Home
15. Bond
16. Relaxation
17. Mingling
18. Rolling
19. Thought
20. Wish
21. Vow
22. Telling
23. Disturbance
24. Light

Sonraki
Sonraki Konu:
Lensman

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: