World Destruction: Sekai Bokumetsu no Rokunin
Diğer İsimleri: Sands of Destruction, World Destruction
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Production I.G, Sega Enterprises

Dünya'da iki çeşit insan türü yaşamaktadır. Biri normal insanlar diğeri ise hayvan insanlar. Hayvan insanlar Dünya'nın büyük kısmını ellerinde tuttuklarından insanları kendi kurallarına göre yönetirler. Bu sebepten insanlar ve hayvan insanlar arasında büyük savaşlar olur. Buna rağmen her iki türden bireyler birbirleriyle uyum içinde yaşayabileceklerini görürler. Bunun olmasının mümkün olmadığını düşünen Dünya Yıkım Komitesi'nin başı ve tek kişisi olan Morte ise elindeki İmha Küresi ile Dünya'yı yok etmeyi düşünmektedir. Ancak onu aktif hale getirmeyi başaramıyordur. Morte'nin bu planını bilen hayvan insanlar ise Dünya Kurtuluş Komitesi'ni kurarlar ve Morte'yi yakalaması için Lia Dragonell ve Naja Gurefu adında iki kişiyi görevlendirirler.

Morte bir gün garsonluk yapan Kyrie adlı genci bu komiteden kaçarken rehine alır ve bundan sonrada Kyrie, Morte'nin yol arkadaşı olur. Her ne kadar Morte'nin yapmak istediği şeye katılmasada. Ayrıca Morte, Kyrie'nin imha küresini aktif hale getiren tek kişi olduğunu da görür. Bu ilginç yolculuklarında yol arkadaşları olarak ünlü kahraman Toppy Topran'da onlara katılır.


Bölümler:

1. There are Two Paths for a Hero
2. There are Two Paths for a World
3. There are Two Paths for a Beastman
4. There are Two Paths for a Human
5. There are Two Types of Men
6. There are Two Types of Summer
7. There are Two Types of Companions
8. There are Two Types of Transporters
9. There are Two Types of Autumn
10. Robot Mechanisms have 108 Laws
11. There are Two Types of Power
12. There are Two Types of Past
13. There are Two Types of Future

Önceki
Önceki Konu:
Usavich

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: