X-Day
Diğer İsimleri: Kanojo-tachi no X-Day
Yılı: 2003
Cilt Sayısı: 2
Mangaka: Setona Mizushiro
Yayınlayan: Tokyopop

Büyük bir yıldır ve Rica ciddi derece streslidir. Onun, tutabildiğinden daha çok ödev, sınavlar, ve kağıtları var, ve geçenlerde de onun erkek arkadaşı tarafından tekmelenir. Diğer bir açıklamayla yaşam berbattır. Bir gün Rica gibi okuldan nefret eden 3 sınıf arkadaşı ile internet üzerinden sohbet eder. Bir arada hiç kimsenin olmadığı zaman okulu patlatmak için plan kurarlar. Geri sayım X-gün boyuncadır.

Rika Saginuma(Eleven, 11):[/b
]


Okulun en yıldız öğrencisidir, çünkü yüksek atlayış dalında en iyi atlayışa sahiptir. Bir atlayış sonrasında kendine çok büyük bir zarar verir ve o günden sonra atlayışları bırakır. Atletizm yıldızı bir erkekle çıkmaya başlar. İnternette ki chat adı 11'dir.

Nanaka Shimada(Polaris):

Chatte Rika ve Yumihiko ile tanışır. Kendisi ve Reichi, okulu patlatmak için plan kurar. İnternette ki chat adı Polaris'dir. Kendini her zaman yalnız ve özgür hisseder. Gothik tarzı giyinir.

Önceki
Önceki Konu:
Sakura no Uta
Sonraki
Sonraki Konu:
Akuma to Dolce

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: