Denizler İmparatoru

Bir Güney Kore yapımı olan dizinin orijinal adı Deniz Tanrısı manasına gelen Haeshin. Aşkın, sıradan insanları nasıl güçlü yapacağını ve kaderin nasıl değişebileceğini gösteren dizi, 840'larda yaşayan ve Doğu Asya ticaretinin kontrolünü elinde tutan tüccar Jang Bo go'nun hayatının anlatıyor. Kölelikten kurtulduktan sonra, gemiler inşa ederek Çin, Japonya ile Kore arasında ticaret yolları kuran Jang Bo go'nun yaşamından görkemli kesitler sunan dizi aşk, onur ve kahramanlık üzerine yapılmış tarihi bir drama. Yönetmenliğini Jeon Jin-ok ve Gang II-soo'nun yaptığı dizide, Choi Su-Jong, Song II-guk ve Chai Si-ra rol alıyor.

(Şu anda da yayındadır, hafta içi 13:30 da..)

Saraydaki Mücevher

Dizi, 16. yüzyılda Kore Kraliyet Sarayı'nda çalışan ilk kadın hekim olan Jang Geum'un hayat hikâyesini konu olarak işlemekte. Kadının toplum içinde hiçbir statüsünün olmadığı bu dönemde tek başına bir kadının, başına gelen inanılmaz olaylara rağmen azmi, kararlılığı ile hedeflerine doğru adım adım ilerleyişi güzel görüntüler eşliğinde ekrana yansıyor. Gerçek bir hayat hikâyesinden yola çıkılarak, dönem yaşantısı kültürel öğelerle bezeli şekilde izleyiciye aktarılıyor.

Sarayın Rüzgarı

İktidar mücadeleri, saray entrikaları, ihanet... Hayatta kalmak için her gün savaşmak zorundalar... Uzakdoğu'nun gizemiyle sizi saracak bir hikaye...

Düşlerimin Prensi

Chae gyeong,sıradan bir lise öğrencisidir.Birgün hiç beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır.Aynı liseden olan Crown Prensiyle evleneceğini duyar.Buna karşı gelir ama ailesi borç içindedir. Gönülsüzce Prensle evlenir.

Artık sarayda yaşamaktadır. Saraydaki gelişmelere, olaylara ayak uydurmak zorunda kalmıştır.

Zoraki Prens

Hiç beklemediğiniz bir anda kraliyet ailesinin bir üyesi olduğunuzu öğrenseniz ne olurdu? Veliahtlık için bir de rakibiniz olsa taht için savaşır mıydınız?

Efsane Prens

Goguryeo'nun kurucusunun hayatının anlatıldığı eserde M.Ö. 100 yılında Antik Joseon uygarlığına son veren Han İmparatorluğuna karşı Jumong'un damul ordusuyla kazandığı zaferleri anlatan tarihi bir drama.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: