Ve işte karşınızda Manga.gen.tr TEST 2 (Bu kaça kadar gider bir fikrim yok! ^^) Sanırım Ocak sonuna kadar sitemizin teması bu şekilde olacak. Yeni ne Var peki?

1. Download bölümleri eklendi (Zaten vardı fakat tamamını listeleyen bir sayfa düzeni söz konusu değildi. Daha kapsamlı duruyor.)

2. Forum bölümümüz açıldı. Forumları açmaktaki sebebim aynı amaçla buraya gelmiş değerli animeci ve mangacı dostlarımızın birbiri ile iletişimini kolaylaştırmak.

3. Dizin bölümü açıldı. Burada Türkiye'nin Anime Sitelerine yer verdik. Listede bulunmak isteyen adı geçmeyenler bana ulaşsın ya da Siteni Ekle bağlantısını kullansınlar...

4. Popüler Listeler 3'e çıkarıldı. Bunlar Favorilere göre ve görüntülemelere göre listeleme yapılması sağlandı. Yakında listelerinize açıklama da ekleyebileceksiniz ^^

5. Tanıtım bölümlerindeki gereksiz linkler kaldırıldı. Onların zamanı gelince ortaya çıkarırız. Ve bu sayfalara Dosyaları görebilmeniz için küçük bir kutu eklendi.

6. Wikipedi cinsinde bir Tanıtım Gönderme/Düzeltme kısmı yaptık. Yani herkes istediği tanıtımı girer ya da değiştirir. Sayfa editörlüğü yerine hazırlayanlar olarak tanıtım sayfalarında hazırlayanlara yer verilecek.

Önümüzdeki hafta içinde eksik olan çoğu bölüm (mesela sağ tarafda kullanılmayan linkler, sözlük, anime ve manga nedir? gibi özel bölümler) tamamlanacaktır. Desteğiniz için teşekkürler...

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: