Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 29 Mart 2020 Pazar
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 3.3 puan
Chaos;Head
Genel Bilgiler
Adı:
Chaos;Head
Diğer İsimleri:
Chaos;HEAd
Yılı:
2008
Türü:
TV Serisi
Bölüm Sayısı:
12
Yapımcılar:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Blood+, mgrkanna

Bu gözler,kimin gözleri?

Takumi bir lise öğrencisidir.Genelde silik bir kişiliğe sahiptir ve kendi deyimiyle üç boyutlu şeyler onun ilgisini çekmez.Fakat aniden bulunduğu şehirde meydana gelen gizemli seri cinayetler halkı paniğe düşürür.
Bir gün internette ''chat'' yaparken birisi onunla temasa geçer ve bir URL gönderir.Takumi siteye gider ve ertesi gün gerçekleşecek cinayetin fotoğrafını görür.Ertesi gün cinayet gerçekten gerçekleşir.
Takumi şizofrenisi;gördüğü gerçekçi hayaller ve evine kapanık yaşantısından zaten acı çekmektedir.Gerçek olan ve hayal olanın ne olduğunu ayıramayacak bir seviyeye gelmiştir.Bir de üstüne olay mahallinde bizzat bulunduğu vahşi cinayet,''Yeni Nesil'' olarak anılan olaylar serisi ve ellerinde sadece onların ve kendisinin gördüğü kılıçlarla etrafta dolaşan ama kendileri herkese görünen çılgın kızlarla sarılınca...
Bakalım bu anlaşılmaz olaylar Takumi'yi nereye götürecek?

Takumi Nishijou

Resim

Animenin ana karakteridir. İçine kapanıktır ve çok fazla evden dışarı çıkmaz sadece okulun son günlerinde okula gider. Çoğunlukla kızlardan ve arkadaş muhabbetlerinden uzak durur ve mümkünse hiç girmemeye çalışır. Anime izlemeyi, anime oyunları oynamayı , internet üzerinden rol yapma oyunları oynamayı sever. Suimei Akademisi'nin ikinci yıl öğrencisidir.

Rimi Sakihata

Resim

Takumi'nin evinin arka sokağında karşılaştığı pembe saçlı esrarengiz bir kızdır. Takumi ile karşılaştığında üzerinde Suimei Akademisi'nin üniformasını giyiyordu.

Tarih Son Güncelleme: 16/01/2009 Güncelleme Son Değişiklikler (2)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim