Chaos;Head
Diğer İsimleri: Chaos;HEAd
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: MADHOUSE

Bu gözler,kimin gözleri?

Takumi bir lise öğrencisidir.Genelde silik bir kişiliğe sahiptir ve kendi deyimiyle üç boyutlu şeyler onun ilgisini çekmez.Fakat aniden bulunduğu şehirde meydana gelen gizemli seri cinayetler halkı paniğe düşürür.
Bir gün internette ''chat'' yaparken birisi onunla temasa geçer ve bir URL gönderir.Takumi siteye gider ve ertesi gün gerçekleşecek cinayetin fotoğrafını görür.Ertesi gün cinayet gerçekten gerçekleşir.
Takumi şizofrenisi;gördüğü gerçekçi hayaller ve evine kapanık yaşantısından zaten acı çekmektedir.Gerçek olan ve hayal olanın ne olduğunu ayıramayacak bir seviyeye gelmiştir.Bir de üstüne olay mahallinde bizzat bulunduğu vahşi cinayet,''Yeni Nesil'' olarak anılan olaylar serisi ve ellerinde sadece onların ve kendisinin gördüğü kılıçlarla etrafta dolaşan ama kendileri herkese görünen çılgın kızlarla sarılınca...
Bakalım bu anlaşılmaz olaylar Takumi'yi nereye götürecek?

Takumi NishijouAnimenin ana karakteridir. İçine kapanıktır ve çok fazla evden dışarı çıkmaz sadece okulun son günlerinde okula gider. Çoğunlukla kızlardan ve arkadaş muhabbetlerinden uzak durur ve mümkünse hiç girmemeye çalışır. Anime izlemeyi, anime oyunları oynamayı , internet üzerinden rol yapma oyunları oynamayı sever. Suimei Akademisi'nin ikinci yıl öğrencisidir.

Rimi SakihataTakumi'nin evinin arka sokağında karşılaştığı pembe saçlı esrarengiz bir kızdır. Takumi ile karşılaştığında üzerinde Suimei Akademisi'nin üniformasını giyiyordu.

Önceki
Önceki Konu:
Ga-Rei -Zero

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: