Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 25 Ocak 2020 Cumartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 5.0 puan
Do You Want To Try?
Genel Bilgiler
Adı:
Do You Want To Try?
Yılı:
2007
Cilt Sayısı:
5
Bölüm Sayısı:
19
Kategoriler:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kaptan*

Han Hye Won oldukça güzel liseli bir genç kızdır. Babası Fransız olduğundan saçları sarı ve gözleri mavidir. Öğretmenler ise onun saçlarını boyattığını düşünür ve sürekli onu azarlar... Birde Yung-bin adlı bir kardeşi vardır. O okul çetelerinden birinin elemanıdır. İyi bir motor sürücüsüdür. Kız kardeşine belli etmesede aslında çok değer verir. Han Hye bir gün kemanını kardeşinin motorunda unutur ve geri almak için onu arar, fakat telefona Sun Woo Bin adlı biri çıkar ve Han Hye farkında olmadan onun ismini söyler. Bu büyük bir hatadır... Çünkü Sun Woo ismini "Woo-bin" söyleyen kişileri cinsiyet gözetmeksizin öldüresiye dövmektedir. Sun Woo aslında Yung-bin'nin üye olduğu çetenin lideridir. Çok sinirlenen Sun Woo Bin, Han Hye'nin okuluna gelir, tam onu dövecekken Han Hye'nin hırçın tavırları kendisini şaşırtır ve bu seferliğine onu dövmekten vaz geçer. Tam o anda Han Hye'nin arkadaşı tökezler ve Han Hye'yi iter oda önünde duran Woo Bin'in yanlışlıkla dudaklarına yapışır. Bu olay olduktan sonra çete mekandan ayrılır. Akşama doğru Woo Bin, Han Hye'yi alması için bir adamı yollar. Ve istemeye istemeye onun yanına gider... Vardıklarında Woo Bin ona kız arkadaşı olup olamayacağını sorar "Denemek ister misin?"


Resim

Tarih Son Güncelleme: 20/09/2009
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu eserle ilgili 4 yorum gönderilmiş. (Tümünü Göster)

prenses serenity
prenses serenity:
 
 
Manga okuma bölümümüz yoktur. Sadece tanıtımlara yer veriyoruz.
06 Temmuz 2013 Cumartesi
ozlem99
ozlem99:
 
 
bu sitede mangalar okunmuyormu anlamadım?
01 Temmuz 2013 Pazartesi
hikaru_uth
hikaru_uth:
 
 
Eğlenceli bi yapım.Ama daha tamamlanmadığı için bölüm beklemekten sıkılanlar henüz başlamasın derim ben.Mutlaka okunması gerekler listenizde de üst sırada bulunsun. Merak uyandıran unsurları devamlı canılı tutmaları çok güzel. Sadece isimlerin okunuşu hoşuma gitmiyor.Sevemedim korelilerin isimlerini.
23 Eylül 2009 Çarşamba
Cornelian
Cornelian:
 
 
Gerçekten eğlenceli bir manga. Özellikle son çıkan volume'de karakterler fiziksel olarak daha güzelleşti. Tanıtım için teşekkürler :)
20 Eylül 2009 Pazar
Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim