Do You Want To Try?
Yılı: 2007
Cilt Sayısı: 5
Bölüm Sayısı: 19

Han Hye Won oldukça güzel liseli bir genç kızdır. Babası Fransız olduğundan saçları sarı ve gözleri mavidir. Öğretmenler ise onun saçlarını boyattığını düşünür ve sürekli onu azarlar... Birde Yung-bin adlı bir kardeşi vardır. O okul çetelerinden birinin elemanıdır. İyi bir motor sürücüsüdür. Kız kardeşine belli etmesede aslında çok değer verir. Han Hye bir gün kemanını kardeşinin motorunda unutur ve geri almak için onu arar, fakat telefona Sun Woo Bin adlı biri çıkar ve Han Hye farkında olmadan onun ismini söyler. Bu büyük bir hatadır... Çünkü Sun Woo ismini "Woo-bin" söyleyen kişileri cinsiyet gözetmeksizin öldüresiye dövmektedir. Sun Woo aslında Yung-bin'nin üye olduğu çetenin lideridir. Çok sinirlenen Sun Woo Bin, Han Hye'nin okuluna gelir, tam onu dövecekken Han Hye'nin hırçın tavırları kendisini şaşırtır ve bu seferliğine onu dövmekten vaz geçer. Tam o anda Han Hye'nin arkadaşı tökezler ve Han Hye'yi iter oda önünde duran Woo Bin'in yanlışlıkla dudaklarına yapışır. Bu olay olduktan sonra çete mekandan ayrılır. Akşama doğru Woo Bin, Han Hye'yi alması için bir adamı yollar. Ve istemeye istemeye onun yanına gider... Vardıklarında Woo Bin ona kız arkadaşı olup olamayacağını sorar "Denemek ister misin?"
Sonraki
Sonraki Konu:
Cutie Boy

Yapılan Yorumlar

Cornelian
Cornelian20 Eylül 2009

Gerçekten eğlenceli bir manga. Özellikle son çıkan volume'de karakterler fiziksel olarak daha güzelleşti. Tanıtım için teşekkürler :)

hikaru_uth
hikaru_uth23 Eylül 2009

Eğlenceli bi yapım.Ama daha tamamlanmadığı için bölüm beklemekten sıkılanlar henüz başlamasın derim ben.Mutlaka okunması gerekler listenizde de üst sırada bulunsun.
Merak uyandıran unsurları devamlı canılı tutmaları çok güzel.
Sadece isimlerin okunuşu hoşuma gitmiyor.Sevemedim korelilerin isimlerini.

ozlem99
ozlem9901 Temmuz 2013

bu sitede mangalar okunmuyormu anlamadım?

prenses serenity
prenses serenity06 Temmuz 2013

Manga okuma bölümümüz yoktur. Sadece tanıtımlara yer veriyoruz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: