Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 23 Kasım 2019 Cumartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Piano no Mori
Genel Bilgiler
Adı:
Piano no Mori
Yılı:
1998
Kategoriler:
Yayınlayan:
Tanıtım

Hazırlayanlar: Kirika

Amamiya Shuei ve Ichinose Kai adındaki birbirleriyle çok iyi anlaşan iki çocuktur. Ancak gün geçtikçe birbirlerini rakip olarak da görerek hem imrenecek hem de yarışacaklardır. Böyle bir durumda ise daha ne söylenebilir ki...

Shuei, ormanda bir müzik sesi duyduğunda sesi izler ve bir çocuğun piyano çaldığını görünce çok şaşırır. Şaşırmasının baş nedeni bir piyanonun ormanda oluşudur ki daha sonra piyanoyu çalmaya kalkarken başaramayınca bin kat daha fazla şaşırır. Kai ise hiç zorlanmadan çalıyordur. Shuei ise çalamayınca...

Oysa ki ünlü bir piyanistin bir piyanosu olduğunu öğrenince ve üstelik parmak ve el gücüne dayanarak çalınabilen bir piyano olduğunu da öğrenince her şey Shuei için daha da garipleşmeye başlar.

Mükemmel bu iki çocuğun hayalleri farklı olsa da aynı noktada birleşmektedirler. Piyano çalmak onlar için bir yaşam tarzı olduğu kadar kendileri için farklı bakış açıları ile aynı yolda ama farklı yerlerde yarışacakları gün gelecektir.

Kai, piyanoyu kendi içsel duyguları ile çalmakta ve bunu bir oyun gibi düşünmektedir ancak Shuei ise ciddiyetlilikle, çok çalışmakla ve planlı bir şekilde olması gerektiğini düşünmektedir.

Tarih Son Güncelleme: 15/03/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (2)
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim