A.D. Police
Yılı: 1990
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 3
Yapımcılar: AIC, ARTMIC, Bandai, Youmex

3Hikaye 2027 yıllarında Tokyo da gerçekleşiyor

Dosya 1- Hayalet kadın- Çaylak polis Leon McNichol ve ortağı Geena cinayetleri araştırmaktadır ve bu cinayetleri yarı robot olan bir dişinin yaptığını düşünürler, şüphelileri araştırmaya koyulurlar.
Dosya 2- Kesici şey- Elektromanyetik gelişmeler sayesinde tren sistemi gelişir ve altgeçitler önemini yitirir artık oralar fuhuş yapılan mekanlar olmuştur.Detektif Ailis Kara ahlaksız cinayetleri araştırmak için görevlendirilir, tüm kurbanlar fahişlerdir ve onların karınları deşilmiştir.Tüm cinayetlerde hep aynı şekilde olmuştur. Katil neden fahişleri seçer, bunu araştıran dedektif cinayetler başta bağlantısı olmayan bir kadına rastlar.

Dosya 3- Dili kopan adam; Ad polis teşkilatında çalışan Billy Fonward , 28 yaşında erkektir. Yarı robot (cyborg) iinsanlarla savaşırken yaralanır. Ona deneysel olarak yapılan sibernetik teknolojisini uygularlar ve mucizevi şekilde deney başarılı olur. Beyni dışında bazı organları ve bedeni mekanik hale dönüştürülür. Elektronik bilgiyi dili sayesinde mekanizmasına gönderiyor. Artık o ilk Cyborg polis olur ve yarı insan androidlerle savaşmaya başlar.

Önceki
Önceki Konu:
ex-Driver the Movie
Sonraki
Sonraki Konu:
Macross 7

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: