Aishiteruze Baby
Yılı: 2002
Cilt Sayısı: 7
Mangaka: Maki Yoko
Yayınlayan: Shueisha

Yüksek okula giden yakışıklı ve çapkın olan Kippei, aile sorunları nedeniyle 5 yaşındaki küçük kuzeni Yuzuyu'ya bakmak zorunda kalır.Aniden gelen bu sorumluluk karşısında Kippei ne yapacak. Bu sorumlulukları yerine getirebilecek mi?

Kippei: Okulda bütün kızlar onun peşinden koşmaktadır. Bununla beraber çok popülerdir. Aslında duygusal birisidir. Bu yönünü Yuzuyu gelince ortaya çıkarmaya başlar ki aynı sınıfta olduğu Kokoro dan hoşlanmaya başlar.

Yuzuyu: Babası ölünce annesi tarafından terk edilmiştir. Çok sevimli ve şeker bir kızdır. Uslu durunca annesinin geleceğine inanır. Başlarda Kokoro'yu Kippei'den kıskanmış olsada sonradan Kokoro'yu da sevmeye başlamıştır. Marika kendisini üzse de son derece sevmekte ve her daim onun yanında olur çünkü Marika bilmiş ve havalı da olsa Yuzuyu'yu asla yalnız bırakmamıştır.

Kokoro: Ciddi, ağır başlı, konuşmayı pek sevmeyen bir kızdır. Kippei ile aynı sınıftadır. O da Yuzuyu gibi annesini genç yaşta kaybetmiştir ve babası başka bir kadınla evlenmiştir. Kippei ile başlarda konuşmaz ama sonra o da Kippei'den hoşlanmaya başlar.

Neechan: Kippei'nin ablasıdır. Kendisi güçlü bir kızdır. Ama biraz sinirlidir. Kippei'ye hep emirler yağdırır. Yuzuyu'ya her zaman iyi davranır ve onu çok sever.

Satsuki: Kippei'nin erkek kardeşidir. Sessiz ve kibar biridir.

Marika: Yuzuyu'nun sınıf arkadaşıdır. Küçük olmasına rağmen Kippei'ye karşı hoşlantıya benzer bir his vardır. Yuzuyu'ya kendinden havalı ve bilmiş ya da daha üstün gibi sözler söylese de her zaman Yuzuyu ile takılmakta (önce Kippei'ye yakınlaşmak için Yuzuyu ile birlikte olur ama zamanla Yuzuyu onun için çok önemli olur) hatta Yuzuyu için bir mektup yazmıştır.

Shoota: Yuzuyu'nun okuluna transfer olup Yuzuyu ile tanışan ve birbirlerini içtenlikle gerçekten seven tek küçük aşıklardır. Kendisi son derece Yuzuyu gibi akıllı, tatlı, söz dinleyen bir çocuktur. Annesinden bazen de olsa dayak yese de asla annesini şikayet etmez hatta onu memnun etmek için çabalar durur.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu