Allen Walker
Karakter Adı: Allen Walker
Yapım: D.Gray-man
Cinsiyet: Erkek

Milliyeti: İngiliz
Yaşı: 15
Boyu:1.68
Kilosu:58
Doğum Günü: 25 Aralık
Burcu: Oğlak
Kan Grubu: A
Konumu: Exorcist
Silahı: Sol kolu
Sevdiği Yemek Mitarashi Dango
Sevdiği Şeyler: Arkadaşlık, Poker
Sevmediği Şeyler: Alkollu İçecekler
Ses Sanatçısı: Sanae Kobayashi

Allen trajik bir geçmişe sahiptir, ama buna rağmen son derece olgundur ve bencil değildir. Küçükken sol kolu yüzünden ailesi tarafından evlatlıktan reddedilmiştir, üvey babası Mana Walker tarafından yetiştirilmiştir, üvey babasının ölümünden sonra 3 sene boyunca Cross Marian'ın yanında kalmıştır, ordanda Black Order Topluluğu'na katılmıştır.
Sol gözü lanetlidir, akumaları görebilir ve silahı sol kolundadır iki türlü kullanır ilki uzayan mekanik bir kol olarak ikincisi silah şeklinde ateş ederek. Yemek yemeyi çok sever sempatik bir kişiliğe sahiptir, duygularını dürüstçe ifade eder. Exorcistler arasında Yuu Kanda hariç hepsi ile iyi anlaşır.

Anti Akuma Silahı
Sol kolundadır, Parazit tipindedir. Aktif olmadığı zaman koyu kırmızı rengindedir ve elinin üstünde inocencenin işareti vardır. Aktif olduğunda ise metal kol halini alır, kolun bağlantı yerinden itibaren yeşil renk ışık ortaya çıkar.

Önceki
Önceki Konu:
Idmaria
Sonraki
Sonraki Konu:
Yuu Kanda

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu